bugün

geççek

Umut veren neşeli şarkıdır. Müzikalite olarak Tarkan ortalamasına yaklaşmasa da prodüktörlerin bir bildiği mutlaka vardır.

ekşi sözlük te de yazdım tekrar olmasın isterim bazı şeyleri ama, muhalefetin gelişine atlaması olağan olan şarkıdır. Ama peşinen yandaşlar tarafından kötülenen Tarkan'ın her fırsatta hükümete saydırması veya aleni saf tutmasını umarım beklemiyorlardır, böyle ise bu tavrın şarkıyı muhalefet partilerinin siparişi ile yazıldığını düşünen ahmaklardan farkları yoktur çünkü.

Toplumun ruh halini yakalayabilmiş ona hitap etmiş şarkıdır arkadaşlar. Ben en hoşuma giden Tarkan şarkısını bile ilk duyduğumda peşpeşe 2 kere dinlemezken buna doyamadım ya, çiçek gibi günlerin anlık zihinde canlanması ne güzel,ne çok özlemişiz huzuru.

Son olarak, dönem dönem yakışıklı olma standardını belirlemiş bir ikon olsa klibinde yakışıklı olmayı abartmış bir Tarkan içeren şarkıdır.

Not: bozuk Türkçe duyarı kasanların düzgün dilbilgilerine kafam girsin. Çok hassasiyetiniz varsa Türkçeleşemeyen kavramları Öz Türkçe hale getirin daha faydalı olur.
güncel Önemli Başlıklar