bugün

evde nargile icmek

evet çok istediğim ve yaptığım olay. dışarıda en az 7.5 ila 10 tl * ödeyerek ve yanında içecekler cabası ile en az 25 kağıda patlayan olayı evime aldım. en kalitelisinden şişe ve ser, hatta birbirine dişli (vida) sistemi ile geçiyor. nargileyi serden tutup kaldırabiliyorsun. neyse kıydım paraya en iyisini aldım.

uğraşması biraz zaman alıcı ama zevki de orada be arkadaş.

köz yapmak en zahmetli iş ama yaklaşık 4 dakikada 4 tane löppe * köz yapabiliyorsunuz. Evet sırrını söyleyeceğim: setüstü ocağın en büyüğüne löppe közleri dizin. ocağı yakın. közler hafiften çıtırdamaya başlar. Bu 3 dakika falan sürer. közlerden alev çıkınca işiniz hallolmuştur. Söndürün ocağı. sonrası en can alıcı nokta. saç kurutma makinesi. evet saç kurutma makinasını takriben 1 metre uzaktan tutun. yakın tutarsanız közler ocağın beyaz sacına düşer. o da nesi? kıpkırmızı közler bir dakikaya elinizde *
sonra da közleri koydum folyonun üzerine. yorulmamak için elektrik süpürgesini kullandım. hemencik te yandı. tabi biraz iğrenç ama yaptım bunu.

Vallahi ondan mıdır bilmiyorum ama dün tüm gün nargile içtim odamda, ve aynı odada uyudum. bugün tüm gün kafamın içinde su var gibi gezdim ve kafam hala davul gibi. ilk günden iğrendim arkadaş. *
(bkz: yüz bin kere tövbe eder yine aynı haltı yeriz)