bugün

mehmet ali çelebi nin şirin payzın a verdiği ayar

görsel

Gergedan ödü suratlı Şirin Payzın utanmaz-arlanmaz bir DSiP'li "Yetmez ama Evet!" çığırtkanı değil mi zaten?

Teröristlerin düzenlediği Ergenekon-Balyoz kumpaslarıyla, Atatürkçü askerlerimiz haksız yere dört duvar arasındayken, aynı y-CHP'yi ele geçiren Kaboğlu-Kaftancıoğlu zihniyeti gibi bunu alkışlamış ve sevinmiş bir liboş değil mi?

2010 Referandumunda AKP'ye destek verip "Yetmez Ama Evet!" diyen, afişleri AKP tarafından astırılan ve Erdoğan'ın teşekkür ettiği DSiP'lilerin gazetesi T24 yazarlarıyla Kılıjdar buluştuğundan bu yana da Faşist Diktatör Kılıjdar'ın ödünü yalıyorlar görüldüğü üzere.

https://gazetemanifesto.c...hp-nereye-kosuyor-330700/

Tabii bunda 2013-2014 yılları arasında Kılıjdar'ın cemaat üyeleriyle Amerika'da görüşmesinin rolü de oldukça yüksek.

Çok bağımsız medyamızda da t24'ün "Yetmez ama Evet!" çığırtkanı, Atatürk düşmanı, FETÖ'nün Ergenekon-Balyoz kumpaslarını alkışlayan, üniter yapımızla ve ulusal birliğimizle sorunu olan liboş DSiP'lilerin gazetesi olduğu hiç yankı bulmadı tabii.

Çünkü muhalifliği bir kılıf, maske olarak kullandığınız sürece isterseniz en büyük Türkiye Cumhuriyeti ve Atatürk düşmanı olun bunu hiç kimse umursamıyor.

Ben de burada dile getirmek istemedim çünkü Gerçek Atatürkçülerin uyanışı bu denli söz konusu değildi.

Fakat AKP, y-CHP ve DSiP.

HDP ve hatta iYi Parti.

Ortak noktaları ne?

Atatürk düşmanlığı...

Uzatmak istemiyorum ama gerçek bu.

Umarım bir gün herkes uyanır dileğiyle.

Son nefesimize kadar Mehmet Ali Çelebi Teğmenimizin yanında, Ulu Önder Atatürk'ümüzün izlerinde olacağız.

Çatlayın, patlayın, kudurun, zırlayın isterseniz.

Kuvayı Milliye ruhu güzel topraklarımızda yeniden doğuyor...
güncel Önemli Başlıklar