bugün

kel insan

Kizlarin artik neredeyse kalmadigi bir sozlukte kadinlardan yana tavir koyarak ekmeginde olmadigini yeterince acik bir şekilde gösteren cesur yürekli bir sozluk erkegi.

Diyebilirsiniz ki, zavalliya bak nasil da kendini ovuyor.
Hayir öyle değil. Sabahtan akşama kadar gerek ozelden gerek entry girdigim basliklarin altinda gerekse de burada sözlüğün en rütbeli merici, özür dilerim, sözluk tarihinin görduğu en büyük amcı diye beni karalamaya çalışan gerçek meriçler ve gerçek amcilar yuzunden kendim hakkinda boyle entryler girmek durumunda kaliyorum.

Özellikle 6-7 tane hesabin surekli tacizine maruz kalmaktayim. Niyetimin sozluk kizlarinin gönlünü kazanmak oldugunu düşündükleri için beni karalamak suretiyle saf dışî birakacaklarına inaniyorlar.

Bilmiyorlar ki ben onlarla ayni kulvarda degilim. Ben onlarla ayni amaçlar için sòzlükte değilim...

Ama şunu bilin ki, ben burada oldugum müddetçe hep ensenizde olacagim.

Sizin tarafinizda olmak gibi bir yanlişa asla düşmeyecegim.

Sozlukte kadın birakmadiniz kalanlari da taciz etmekten kafesleyemeyince de asagilamaktan geri durmuyorsunuz.

Ulan sizin cigerinizi bilmeyen mi var zannediyorsunuz.

2013 yilindan beri buradayim.

Beni sözlük kizlarina sorun. Acaba sizler gibi birine bile densizlik, yuzsuzluk, hadsizlik etmiş miyim?

Yok.