fatih terim

 1. 7621.
  galatatasaray'ın ve elbette türk futbolunun alex ferguson'u.

  hocanın her daim başkanlarla sorun yaşadığını inatla tekrarlayan gereksizler açıp canaydın ile nasıl vedalaştığını okusun, izlesin ve dinlesin.

  terim galatasaray'dan olmasa bile çalıştığı çoğu başkan ve yöneticiden büyük oldu çoğu zaman. bu da elbette bir hazımsızlık yarattı. düşün sen başkansın yöneticisin şampiyonluklar geliyor ama asla onun kadar sevilmiyor ve takdir görmüyorsun. bu mesele canaydın gibi istisna adamların dışındaki herkesi rahatsız etti ve ediyor doğal olarak.

  divan kurul üyesi terim'i galatasaray genel kurul üyeleri de sevmez aynı nedenle. ama işte her ne hikmetse kulüp her tökezlediğinde ayaklarına kapandıkları adama götleri biraz kalkınca posta koymaya yeltenirler hiç utanmadan.

  normalde terim emekli olana dek galatasaray'ın başında kalmalıdır. ama buna elbette daha önce edilmediği gibi bu saatten sonra da müsade edilmeyecek. ve hoca futboldan elini ayağını çektiği günden sonra da galatasaray'ın hali manchester united'dan farklı olmayacak.

  türk futbolu ahlaksızların, şikecilerin, tinercilerin, lobicilerin cirit attığı bir bok çukuru. o çukurda savaşacaksan ellerin mecbur pislenecek. bu adam galatasaray uğruna yeri geldi ellerini o pisliğin en dibine kadar soktu. o gittikten sonra başınıza ve başımıza geleceklere şimdiden hazırlıklı olalım diye yapıyorum bu hatırlatmayı.

  işin en acıklı kısmı ise uğruna seneler boyu çamurda debelendiği camia tarafından ne dün ne de bugün yeterince desteklenmiyor oluşu.

  seni çok seviyorum hocam. allah sana sevdiklerinle sağlıklı ve uzun bir ömür versin inşallah.
  7 -7 ... paul sahilleri