ceren özdemir

 1. 67.
  Bugün doğum günü. Aramızda olsaydı şu an ailesiyle kutlama yapıyor olurdu belki. Annesiyle babasına sarılıyor olurdu, güzel mesajlar alıyor olurdu. Soğuk bir mezarda yatmak yerine, sıcacık evinde olurdu. Yaşıyor olurdu.
  Durumun ne kadar vahim olduğu bazılarının umrunda bile değil ne acı, ölünün ardından etmedik laf koymayan erk*kler bile var iğrençsiniz.
  Daha yirmisine basacak bir kız öldürüldü. 20. Öldürüldü. Bu ülkede yaşananlara söyleyecek sözüm kalmadı, bu ülkenin insanına da ne sevgim ne güvenim kaldı. Artık buralarda korkuyla yaşamak istemiyorum, artık bu ülkede yaşamak istemiyorum.
  Keşke sana yetişebilseydik Ceren, yardımına keşke biri koşabilseydi. Bugün ailenle geçirebilseydin yeni yaşını. Yinede iyi ki doğmuşsun Ceren. iyi ki birilerinin hayatına dokunmuş, iyi ki birilerinin en sevdiği arkadaşı en sevdiği insanı olmuşsun. Bir ailenin en masum bebeği, bir annenin göz bebeği olmuşsun. Sen iyi ki bu dünyadan geçtin, seni hiç tanımadım ama senin masumiyetini içimde hissediyorum. Seni tanımayı da, yanında olmayı da çok isterdim. Seni hiç unutmayacağız. Diğer katledilen kadınları unutmadığımız gibi.
  17 -3 ... mor kadife