lionel messi

 1. 3829.
  ronaldo portekiz'le avrupa şampiyonluğunda ve 2 yıl bile üst üste alan yokken 3 yıl üst üstüne şampiyonlar ligi'ni kazandığında bu ırkçı katalanlara, yahudilere, fifaya, uefalona'ya nasıl koyduysa; adamlar geçen yıl ronaldo messi'yi geçmesin diye tüm ödülleri 10 yıllık kariyerlere boyunca gerrard'a xavi'ye iniesta'ya verilmeyen ödülü gidip modric'e verdiler..

  ha modric'i severiz orası ayrı..

  ama bugün şampiyonlar ligini kazanmış, süper kupayı kazanmış, ingiltere de yılın oyuncusu seçilmiş, şu an da toplama takımın 11 puan önünde premier lig şampiyonluğuna giden son dönemde ramos'la birlikte dünyanın en iyi savunmacısı virgil van dijk'a - ki eşleşmede 4 tane salladılar ayrılıkçı ırkçı katalanlara - verilmiyorsa bu art niyetten başka birşey değildir..

  millet oynadığı ligden şampiyon oluyo diye veriliyorsa ödül, her lig ayrı ödülünü kendisi versin o zaman, ya da en çok gol atan alıyorsa seneye de robert lewandowski alsın..

  gerçi bunlara şaşırmamak lazım..bu ilk değil ki.. hırsızın çalması..

  önce 2010'da interle her kupayı kazanan, dünya kupasında final oynayan 5 gol atan wesley sneijder'in ödülünü çaldı..

  sonra 2012 de her yerde real madrid'in gerisinde kaldılar, ırkçı rezillerin hegemonyasına ronaldo önderliğinde son verdi real madrid, kıstas ligse ronaldo almalıydı, şampiyonlar ligiyse chelsea den bi oyuncuya verilmeliydi.. yahudi uefalona lobisi bu hırsıza verdi ödülü..

  şimdi de virgil van dijk'ın ödülünü çaldı yahudi lobisi,uefalona lobisiyle..

  xavi,iniesta gideli 5 yıldır şampiyonlar liginde 3'er, 4'er atarak tokatlıyolar bu hırsızın takımını, 5 yıldır şamar oğlanına döndü..milli takım desen 12 takımın katıldığı sikik copa americayı bile kazanamıyor..

  yahudi, rezil köpekler, uefalona desteğiyle bu şerefsize, hırsıza haketmediği halde ödül vermeye devam ediyorlar..

  sebebi belli.. ronaldo kompleksi.. ronaldo nasıl hegemonyalarına son verdiyse ligde, nasıl avrupa şampiyonu yaptıysa portekizi ve real madrid'le nasıl üst üste 3 yıl şampiyonlar ligi'ni kazandıysa adamlar hala götlerine gireni çıkaramamış..

  güncel şampiyonlar ligi sayıları;

  uefalona 5,

  cristiano ronaldo 5..
  1 -5 ... dejan bodiroga

Alakalı Başlıklar

Devamını Görüntüle