bugün

radak emikis

radak emikisi hep yunan tanrısı olarak düşünmüştüm *; tabi zamanla öğrendim anlamını. * ...

Aslında radak emikis bana göre bir felsefedir felsefecidir. hemen hemen her konuda bilgi sahibi olup; tabiki de onlarla yetinmeyen, sürekli eleştirel yaklaşan, kanıtlarla konuşan, hiç birşeyi ziplemeyip gibi görünüp; içinde çözümleme yapan, altta kalmayan ya da sadece uyurken altta kalan ya da..., işte böyle bir kişiliktir. Sakın ama sakın diline düşmeyin. heee! bide amigdalası yoktur bu adamın, neokorteksle çalışıyor*
Dünyada başka bir örneği de yok. onu anlamak için beyin lazım beyin. * * *

Hayatı bir hikaye gibi, hayal gücününde sınır tanımayan; kafasıda kalbide kendide güzel insan.

Ayrıca sözlüklerle beni haşır neşir eden, yüzünü görmekten bıktığım* * yazar-çaylaktır kendisi. * * * * *...

Yaşlandığınıda hiç düşünemiyorum. Hatta bir gün çoluk çocuğa karışıp kızının ya da oğlunun elini tutmuş parka getirirken filan görecek olsam altıma zıçarım herhalde..

şaka bir yana da gözlerimi senin için kapattım ve senin yaşlılığını gerçekten düşündüm gördüm ama gerçekten gördüm. kimbilir belkide sonun aynen böyle olacak; gözünde gözlük saçlar yine jöleli ama aklar düşmüş saçına,* bu zaman ki adıyla word u açmışsın ama elinde kara kalemin düşüncelerini elinle yazıyorsun monitörün ekranına. Kitabının adı ise yine o eski nick: radakemikis