bugün

s 400

alınması çok büyük bir başarıdır.
abd si nato su ab si götlerini yırtıyor alamazsınız alırsanız çok kötü yaparız sizi diye aylardır tehtitler savuruyorlar.

artık alınması bildiğin devlet meselesi haline geldi, kendi kararlarını verebilen özgür ve güçlü bir ülkemiyiz yoksa abd höt diyince korkup pısan bir ülkemiyiz.

rahip brunson olayında pıstık.
s400 dede abd ye eyvallah çekseydik geri adım atsaydık türkiye cumhuriyeti diye bir şeyin kalmadığını net bir şekilde ortaya koymuş olurduk.

lakin aldık, nato toplantısı bile 2 kere ertelendi tüm dünya medyası son dakika olarak geçti, götüm götüm titrediler, demesin şimdi kimse korkmazlar diye o yüzden mi tehtitler havalarda uçuyor?

gelelim içimizdeki abd ajanlarına;
1-türkiye asla s400 alamaz, abd izin vermez buna.
2-alsa da başka ülkeye verir kutusunda durur.
3-alabilir kurabilir ama çalıştıramaz.
4-ehe ehe sadece ilk parçaları geldi daha tamamı kurulmadı *

yaptıkları abd yalakalığı, mandacılığı bu seviyede adamların, 1 numara ile yalamaya başladılar, 4 ile bitirdiler.

gelelim karşı iddialara;
1-kimi vurcanız nato uçaklarını mı vurucanız? evet, neden olmasın, nato bizim müttefikimiz mi? en son ne zaman müttefiklik yapmış? kıbrıstan beri karşımızda. gerekirse nato da vurulur, başkası da vurulur. bizi vuran kimse onu vurucaz, inşallah kullanmaya da gerek kalmaz, adı üstünde savunma silahı.
2-nato radarına uyumlu değil, uydururuz kardeş takma kafanı, hem madem uyumsuz neden aylardır it gibi korkuyorsunuz?
3-ama nato ülkesi rus silahı mı alır? evet alır, çünkü nato bize karşı nato değil, satsaymış patriot? işlerine gelmedi hava savunması olan bir türkiye, onların gözünde türkiye harcanabilir piyade gücü, hava savunması falan olmasın gerek yok.

ilk başta alamaz, cesaret edemez diyenler şimdi de "sanki büyük başarı" diyor, mandacılık böyle bir şey demek.
abd, pentagon, ab istemedi, reis de dimdik durdu aldık. emre uslu gibileri üzerine oturacaktı bekliyoruz.
güncel Önemli Başlıklar