bugün

serdarsl06

1- eşcinselleri sevmiyor olabilir. Bu onu homofobik yapmaz.
Ama eşcinseller hakkında girdiği nefret söylemi içeren entry onu baya homofobik yapar.
2- Kerimcan durmaz örneği ile kendini savunmuş... konu Kerimcan'ın değil, kerimcan gibi tipleri fenomen yapıp, takip eden ve komik zanneden salakların ibneliği. Böyle asalak bir topluma Kerimcan işte. Bunun suçlusu Kerimcan değil, onu ünlü yapan ve takip eden asalaklar.
3- serdarasl06'nın kendi çocuğundan örnek verilmesi de hoş olmamış. 'Aynısı anana bacına yapılsa' tadında bir söylem olmuş.
4- bu adam sözlükteki ülkücülerin en vizyoner 2-3 kişisinden biri arkadaşlar. (Kedilerinbabası falan var mesela, o da vizyoner, vizyonlu, kafası çalışan bir ülkücüdür)

Ak ülkücü olmaması, 'kurdun dişine kan deydi' kafasında içi boş milliyetçilik yapmaması güzel. Ama ülkücünün vizyoneri bile homofobik işte. Burada Serdarsl06'yı suçlamıyorum. Ülkücülük denen ideolojinin nasıl bir çöp olduğunu anlatıyorum.
5- isteyen erkek erkeğe öpüşür, isteyen evlenir, isteyen onun Deyimiyle götten vurdurur. 2 reşit insanın özgür iradesiyle aldıkları karardan bize ne? Nedir bu eşcinsellere karşı ekstrem nefret?

Serdar bey'i haksız buldum. Ama konuya onun çocuğu üzerinden yaklaşanları da haksız buldum.