bugün

dolar 4 80

Gezi direnişi zamanı hadi abarttim 20 kuruşluk artış olunca direnişe bağlayıp vatan haini ilan ettiniz ya insanları. Hani ezip geçtiniz ya, orada sonra Soma da sonra her alanda. Ben de diyorum ki, o günlerde insanlar, o paylaşımcı yeni bir kültür oluşturma çabasındaki dünya güzeli gencecik, ayrıştırılan insanlar tamam hadi bildiğiniz gibi yapın diye çabalamayı bıraktı ya.

Işte eseriniz bu. Bütün yetkiler elinizde iken, gölgenizden korkup her işe el atıp vasıflı aklı çalışan insanlar yerine vasat biatçılarınızı yerleştirip çıktığınız yolda geldiğiniz yer burası. Sakin olup bir arada çözüm aramak yerine kendi kitlenizi konsolide edip toplumun diğer yarısını dışladınız, geleceğiniz yer bu.

Söyledik anlattık deyince vatan haini ilan edersiniz, ayyuka çıkınca kandırıldık deyip af dilersiniz. Geleceğiniz yer başlıktaki takiyedir işte. Kriz yok evet buhran var. Hadi bir zahmet,her konuda olduğu gibi gelin bunu da toplarlayın.

Edit: Başlık değişmiş, dolar 4 80 ama kriz yok ifadesine yapılan atıflar var yukarıdaki giride, not etmekte fayda var.