bugün

reddedilince hemen vazgeçen insan

Gururu olan insan için Olması gerekendir.

Gereksiz ısrar anlamsızdır güzel kardeşim. Karşındaki kişi seni istememiş ki reddetmiş.

Bazıları istemediği halde reddetmez. işte en sevmediğim ikiyüzlü insandır bunlar.

(bkz: Yedekçi)

Bu durumda basit bir gözlemle olayı anlarsınız. Zaten biraz dikkatliyseniz o size öyle açıklar verir ki aklınız şaşar...

Ne kadar seviyor olsan da bu mesajı aldığın anda tüm gemileri yakıp her şeyi kafada noktalamalısın. içinde zerre sevgi kalmamalı.

Peşinde koşmaya devam edersen kullanılmaya devam edersin.
O başkalarıyla aşna fişne ederken sen de yedek kulübesinde oturup canı sıkıldıkça onun yalanlarını dinleyerek egosunu tatmin edersin.

Asıl sorun reddedilince hemen vazgeçemeyen insanlardır.

Size de basit bir tavsiye;
Stalklayın.

Daha çok taze askerdeyken terk edilen her gün arayıp bana açıkça ağlayan arkadaşın eski sevgilisini bizzat stalkladım.

Stalk denilen nane de oldukça basitmiş. Kızın sohbet ettiği erkekleri rahatça yakaladım. Kızın yeni hedefini bile anında çözdüm.

Kız, abidik gubidik heriflerin saçma sapan şeylerini beğenmeye başlamış, tahmini 3-4 kişiyle konuşuyor.

Bizimkisine haber verdim durumu. "Sen de stalkla, kendin tanık ol inanmıyorsan bana" dedim.

Eleman aynen şunu dedi;
"Benden sonra bunlara mı bakıyormuş lan:ddd"

Herif aydınlanıp anında kesti attı. Şimdi askerden geldi, çalıştığı şirketten birisiyle görüşmeye başladı. Gerçi şimdiki kız çok tehlikeli ama göreceğiz. Nasılsa ekolea gibi bir dost olduğu için çok da detaya inmiyor vatandaş. Gerektiğinde hüngür hüngür ağlayabileceğini biliyor bana.

Unutmayın gençler.

Sevmek güzeldir ama sevildiğini bilmenin keyfi paha biçilemez.

Değerinizi bileni arayın, sizinle kafa bulunmasından zevk almaya bir son verin.