bugün

sözlük yazarlarının itirafları

bugün şunu bir kez daha anlayıp teyit ettim; verdiğin değer kadar değersiz oluyosun. sevdiğin kadar itici oluyosun ve sklenmiyosun. bugün en çok sevdiklerimin beni siklemediğini bir kez daha gördüm. gün boyunca telefonsuz ve tehlikeli bir gün geçirmeme rağmen nişanlım olacak kız gezmiş tozmuş iki üç msj atmış. akşam da kuzenleri gelmiş saplar yani. onlarla fotoğraflar durumlar vs samimi pozlar... akşam nöbet çıkışı (saat 20:30 gibi) aradım açmadı. neyse dedim geldim eve saat 22:00 gibi msj attım misafir var dedi. belki büyükleri falan gelmiştir yazamıyor konuşamıyor dedim ama hanımefendi kuzenleriyle gülüşmeler sohbetler.. gece 23 :15 gibi gittiklerinde aklına geldim. cvp vermedim msjlarına uyudum dedim en son. yani insan kuzenleri boşver aile büyüğü gelse 3 saat içinde hiç mi müsait olamaz? bunlar başıma hep çok sevdiğimden geliyor. sevmeyip siklemediğinde önemin o kadar artıyor ki... ama gerçekten sevdiğinde değer verdiğinde nedense böyle oluyor. içimde şu an sevgi falan yok anladım ki kuzenleri kadar önemli değilmişim.
ha bu arada artık hiçbir şeyi konuşmamaya içime atmaya ve soğumaya çalışmaya karar verdim. kuzenlerine sokayım senin.