bugün

15 temmuz demokrasi ve şehitler gavsı

gavs hazretlerinin ünvanlarından biridir.

biliyorsunuz ki sayın cumhurbaşkanımız hain fetöcü darbecilerin elinden peygamber efendimizin mağarada örümcek sayesinde kurtulduğu gibi kurtulmuş, uçağına binerek darbecileri püskürtmek üzre istanbul'a doğru yola çıkmıştı o gece.

hatta "siz meydanlara inin, ben de meydanlarda olacağım" diyerek, fetöcülere karşı direnişi başlatmış, bu vesileyle de başkomutanımız olmuştu.

işte cumhurbaşkanımız, pardon. sayın cumhurbaşkanımız uçaktayken menzil dergahında şeyh fevzettin efendi'nin telefonu çalar, milli istihbarat teşkilatından aranmaktadır.
ona sayın cumhurbaşkanımızın uçağının f-16'lar tarafından engelleneceği, hatta vurulacağı söylenir.
fevzettin efendi de derhal gavs hazretlerinin yanına gider, gavs hazretleri durumu anlamıştır, yerinden kalkar ve menzil göklerine doğru uçar.

10 dakika sonra gavs hazretleri istanbul semalarındadır.
onun için uçmak ya da mesafelerin bir önemi yoktur, zaten onun lakaplarından biri de "şahin" dir.

gavs hazretleri istanbul semalarında uçan 2 f-16'yı bertaraf eder, 3 helikopteri de uçamaz hale getirir.
böylece sayın cumhurbaşkanımız, asrın liderimizin uçağı kazasız belasız istanbul havalimanına iniş yapar ve sayın cumhurbaşkanımız da uçaktan iner inmez fetöcü darbecilere hadlerini bildirir.

tabi gavs seyda hazretleri bu olayın duyulmasını hiç istemez.

ama adama öyle bir saldırıyorsunuz ki artık anlatmak zorunda kaldım.

buradan sayın cumhurbaşkanımıza da en derin hürmetlerimi sunuyorum.

gavs hazretlerine sırtını yaslamış bir dünya liderini kim mağlup edebilir ki?
mağara'da saklanan muhammed ve ebu bekir'i mağlup edebildiler mi?
güncel Önemli Başlıklar