tuncay güney

üslubu ve kullandığı bazı kelimelerle taşak geçmek yerine adamın söylediklerine ciddi ciddi kulak vermek lazım. bir kere de olayın televole magazin yönüyle ilgilenmeyelim anasını satıyım.
kısa ve öz söylüyorum;
bu adamın söylediklerinin büyük bir kısmı bana inandırıcı geldi!..
neden biliyor musunuz?
32. günde karşındaki gazeteciler ve programcılar; güney'in ortaya attığı her iddiasını çürütmeye çalışırken nasıl bocaladıklarına dikkat edin, güney'i nasıl küçümseyen gözler ve sözler ile itham ettiklerine birazcık dikkat edin. güney'in gözlerine ve vucüd diline ağzından çıkan her kelimeyi nasıl kullandığına bir bakın. ve kendinize sorun;
bu adam yalan mı söylüyor? neden yalan söylesin ki?
efendim neymiş tuncay güney aslında, mossad veya cia ajanı ve ülkenin birlik bütünlüğünü bölmeye çalışıyor, kendi reklamını yapmak istiyor ve de o yüzden de işkembe den sallıyor. kendisine 6 çuval belge gelmiş. gazetecilere neden yüzde biri bile gelmemişmiş.
işte can ataklı ve diğer gazetecelerin güney hakkındaki ortak görüşleri bu boş sözlerden ibaret.
işkembeden sallayan adam bugün kanada'da ve oraya işkence ile zorlanarak gittiğini söylüyor. isim vererek konuşabileceğini ima ediyor. ergenekon un isminin nasıl ortaya çıktığına kadar herşeyi biliyor.
ya bu adam inanılmaz bir komplocu ya da türk basını gene her zamanki gibi sınıfta kaldı.
karar sizin...