bugün

31 mayıs 2017 şırnak helikopter kazası

Ordumuzu savasamayacak hale getiriyolar. Savasmadan teslim alacaklar bizi resmen. Bu ordu ne büyük orduymus ki hala ayakta. Ama böyle giderse maalesef ki ordu ordu olmaktan çıkacak. Yerli isbirlikcilerle bitiriyolar işi. Ergenekon balyoz 15 temmuz sözde kazalar derken. Orduya komuta edecek, uçak helikopter kaldıracak ve gercekten bizden olan subay kalmayacak bu gidisle. Allah ordumuza kurulan kumpasları, icerdeki dışardaki bütun kumpasçı saldırganların basına yıksın. Bu cografyada milli ordumuz olmazsa yaşam hakkımız olmaz. Bizi bir haftada siler süpürurler enkazımız kalmaz. Emin olun bu cocuk oyuncağı değil. Batı tarafımızdan yunan bulgar zaten yıllardır diş biliyo öyle kinli ki orospu cocukları ellerine gecen ilk fırsatta dünya da esi benzeri görülmemiş vahset yapabilecek derecede kuduruyolar. Gecenlerde istanbul un fetih gününde yunanistanda intikam intikam diye bağırıyolardı büyük bir istahla. Akbabalar gibi. Dogu ve güney tarafımizdan iran israil ermeni kürt yıllardır kedinin ciğer bekledigi gibi bekkiyorlar. Zaten yıllardır orda güney ve dogu sinirlarimizda bu unsurların oluşturduğu yönettiği her tür envai cesit terör örgütleriyle hali hazırda savastayiz. Bi yandan emperyalistlerin cografyada çıkarları dogrultusundaki politikalari derken nerden baksan bize dogru dogrulan bir namlu varki. Bu bize cevrilen namlular daha çok canımızı alacak çok acılar yasatacak gibi. Mesele biz ne yapacağız veya ne yapıyoruz ona bakmak lazım. Biz hazirmiyiz. Bana kalırsa maalesef hic sanmıyorum. Milletimiz beynen manen çökmüştür. Adam olsalardı daha iki gün önce bütün bu belalarin bas sorumlusu olan adi amerikanin bize dayattığı başkanlık sistemine evet deyip bunu da zafer diye kutlamazlardi. Onun icin hic umudum yok milletimizden. Bizden olanlar gerçekten bu vatanın bekaasi icin çalışan memuru subayi kazalarla yok ediliyor. Başımız sağolsun. Son olsun artık son.