bugün

tayyip erdoganin menfaatiyle devletin celismesi

tayyip erdoğan a göre çelişki olmayan, kolay çözülecek bir durumdur. ne demiş efendim zatı şahaneleri(!): ben atv sabah ihalesine karışsaydım daha ucuza sattırırdım, çok pahalıya gitti... bu nasıl bir devlet adamlığı, bu nasıl bir konuşma... tayyip erdoğan devletin daha fazla para kazanmasıyla görevli değil mi, amacı devleti zarar ettirmek mi?

neyse alın size küçük bir tarih, mesut yılmaz bir tv ihalesine devletin daha fazla para kazanmasını istediği için müdahale etmeye kalkmıştı, edememişti, ne oldu sonu... bu olaydan yüce divana gitti...

tayyip erdoğan ın müdahale etmediğini söylemesi neredesye kargaları güldürüyor artık, müdahale etmeseydi iki firmanın daha ihaleye katılacağı ortada bir kere, o halde çok daha pahalıya gidebilirdi, ayrıca ne o öyle devletin parasıyla devletin malını satın almak. daha nasıl müdahale edeceksiniz ki, yoksa siin müdahaleden anladığınız, ihaleye tayyib erdoğanın mı girmesi...

meclisteki çoğunluğu ile gensorudan yırtması kolay ama gün gelecek, devran dönecek elbet...

sizi de bekleriz tayyip erdoğan, bakalım hesabını verebilecek misiniz?
güncel Önemli Başlıklar