büyük çerçeveli gözlük takan artist

yüzünün yerini gözlüğün almasından cesaretle sağa sola "ben sexy yim" nidaları atan artisttir. kendince triplere girer, belki yağmur yağar ama o gözlüğünü takmışsa çıkartmayandır bunlar. hele ki biride "oo ne yakışmış. süper olmuşsun olm/kızım" dediyse vay haline. çoğu insana yakışıyor yalan değil. yakışmaması mümkün değil ki; yüzü kaplıyor birkere.eeh böylelikle gözlüğün güzelse yüzünde güzel oluyor.
herşeyin fazlası zarar diye boşuna dememiş atalarımız. eğer benim gibi de herkesde olan,giyilende,görülen şeylere kıl kapılıyorsa -ki en büyük örnek conversedir- bunları heryerde görmekten gına gelebiliyor.
--spoiler--
(bkz: magazinsel analiz)
(#3387217) padok kızlarının ilk hallerini son halleriyle karşılaştıralım örnek olarak.

(bkz: sosyal analiz)
bugün dolmuş bekleyen liseli bir delikanlı gördüm. yüzünde * büyük çerçeve güneş gözlüğü, üstünde lise üniforması ve kafası yukarda uzakları seyrediyor rüzgara karşı. sexyliğe kendini o derece kaptırmış bir genç.
--spoiler--

esrarı, eroini, alkolü bırakın. gençliğin yeni sorunu "büyük çerçeveli gözlük". engellenemez bir kullanım ağı oluşturmakta ve bağımlılık yapmakta. dikkatli olmak gerek.
(bkz: sosyal mesaj)