bugün

emre mor

Geçen emre nin manchester United resitalini izlemiştim. Bugün de açtım City macinda neler yapmış ona bi bakayım dedim. Sonra 10 sene önce canlı izlediğim arjantin - Meksika dünya kupası maçında messi neler yapmıştı diye YouTube dan açtım bir de ne göreyim. Aynısı yahu. 10 sene önceki 19 yaşındaki messi neyse bugün kü 19 yaşındaki emre mor aynı. Gerçekten aynı. 19 yaşındaki messi ile bugün kü messi arasındaki en büyük fark topu gereksiz yere fazla ayağında tutmamayi öğrenmiş olması. Bunu da herşeyden önce guardiola ya borçlu. Emre nin benzer hale gelmesi lazım. Bakiyorum hem United hem City maçlarında sürekli faul alıyor. Çünkü ancak faulle durdurulabiliyor. Ama 3-4 kişinin arasına çok fazla girmeye çalışıyor. Bu yüzden cok ta top kaptırıyor haliyle. işte bunları aşmayı başarırsa ciddi ciddi diyorum 2006 model messi eşittir 2016 model emre mor. Emre mor 2-3 sene içinde messi olamasa bile neymar olur olmadı hazard olur olmadı en kötü ihtimalle diyorum Lucas moura gibi birşey olur. Dortmund bu çocuğu 40 milyon euro ya satar.
güncel Önemli Başlıklar