bugün

28 haziran 2016 atatürk havalimanı patlaması

Ben bir kabin memuruyum. işime hazır olabilmek için her zaman yarım saat önce giderim. Dün patlamadan yarım saat sonra uçuşum vardı. Bilenler bilir kabin ekipleri uçuşlarına gitmek için dış hatlar gelişten girer. Uçuştan bir gün önce aranıp uçuşumun alındığını öğrendim. "iyi lan arkası da boş gündü iki gün yatarım" diye düşünüp tam gönlüm rahatlamıştı ki dün gece patlama haberini aldım. Patlama saatinde orada olacaktım. Dakik insanımdır. hesapladım tam patlama saati x-ray de olacaktım. Yine güvenlik arkadaşlara gülümseyip kolay gelsin diyecektim, yine içlerinden en güzeline bakıp gülümseyecek ve iyi uçuşlar demesini bekleyecektim. Ceketimi giyip önümü ilikleyecek ekip arkadaşlarıma iyi uçuşlar dileyecektim ve ölecektim. Ya bir ya da bir kaç kurşun isabet edecek ya da bombanın etkisiyle ölecektim. 200 metre ileride olayı canlı canlı görüp anlatan arkadaşım diğer arkadaşlarıma benim nasıl parçalandığımı anlatacaktı belki de bana yardım etmeye çalışırken kendisi de ölecekti. Şu an gerçekten şans eseri hayattayım. Yaşamamı sağlayan şey ise italya havaalanında yapılan grev. Şükür mü etmeliyim bilmiyorum. iyi günler sayın sözlük korkudan ölüyorum.