bugün

aslı isimli kızların ortak özellikleri

orta okul son da dershanede aslı diye bir kız vardı neyse çıkışta montumu almak için akıya uzandım elimi tuttu noluyo lan dedim çıkışta bekle seninle çok önemli bir şey konuşmam lazım dedi tamam dedim anladım durumu. ulan bekledim bunu çıkmıyo dışarı cep telefonu da yok o zamanlar bahçede top falan oynadık sonra çıktı dışarı hadi dedim söyle ne diyosan dedim yok ne söylücektim ki falan dedi yanındaki arkadaşıyla meşhur elinde kitaplar hızlı adımlarla giderler bir de trip atarlar o sahne işte vela havle dedim dedikodu yaymış millete beni evin önünde bekliyo telefon ile rahatsız ediyor diye hocaya şikayet etmiş hoca çağırdı beni durumu anlattım bana inandı zaten öyle kapattık alı oldu züleyha modu... aylar geçti lise de aynı okul aynı sınıfa düştük mü bu aslıyla hiç bir şey yaşanmamış gibi hareketler canımlar cicimler falanlar filanlar yanındaki çok sevdiği kankası bana aşık oldu okulun ücüncü günü comolokko sonra böyle devam etti kızla... kızdan aslının hep beni anlattığını öğrendim nelerini nelerini aslı da da sütyen olayı varmış dedim hayırdır dedi göğüslerine elletmeyi çok seviyor sütyen takmak istemiyor annesi yakalamış her gün kontrol ediyomuş diye * dedim buna bu ders önümüze oturun diye bu alışkın tamam dedi aslı da nazlandı ya gel dedim nolacak konuşuruz ders sıkıcı falan tenefüsteyiz durdum duramadım sırtına dokundum baktım sütyen takmış taktın mı kız sütyenini dedim bir anda şakkk diye çektim bir bıraktım bir bağırdı ağlıyo zırlıyo bildiğin çıldırdı * yine sınıf hocasına şikayet etti hocayla da kankaydık bir daha yapma dedi onu da öyle hallettik sonra aslı okuldan ayrıldı bir daha da görmedik... hikayeden çıkması gereken sonuç olarak *; içinde tutarsan sana patlar * * aslında işin aslı aslı'nın gereksiz oyunlarından kaynaklandı ortak özelliğe gelince elde edemeyince sinirinden kuduruyor olmalarıdır ve bütün eksi özelliklere de potansiyel bir adaylardır.