bugün

fethullah gülen cemaati

türkiye cumhuriyeti açısından ciddi bir tehlike unsurudur. devletin her kademesine yerleşmiş ciddi bir güçtür. ülkede bir çok rivayete göre %20 lik bir kesimdir bu cemaat. genç beyinlerin dinamiklerini öldürüp beyinlerini yıkamakda ciddi bir başarı elde ettikleri gözler önündedir. bir çok oluşum gibi bu cemaatte feodal bir yapıya sahitir ki bu da gençlerimizin beyin olarak öldürüldüğünün en önemli delilidir. bireysel olarak bakılınca cemaat mensuplarına her açıdan ciddi bir üretme kabızlığı belirgin olarak görülür. ve ayrıca cemaat içerisinde ciddi bir sınıf ayrımı vardır. kanımca istiklal mahkemelerinin tekrar kurulup bu oluşumun beyinleri derhal yok edilmelidir.
peşinen olmasa da yine bir edit: ülkede ciddi anlamda bir işsizlik ve ekonomik çöküş varken, güneydoğuda incil dağıtıp halkımız kandırılıyorken, içanadolu da açlıktan ölen insanlar varken, hastanelerde parasızlık yüzünden tedavi edilemeyen insanlar varken, biraz daha açılırsak eğer filistinde binlerce insan katlediliyorken yada ırakta, cemaatin afrikanın ya da asyanın ücra köşelerinde türk okulu açmasının, yada maddi geliri yüksek olan kimselerin tedavi edildiği hastaneler açmasının tek bir mantığının olduğunu düşünüyorum o da ticaret olmalı. vatanda ciddi anlamda bu kadar çok kanayan yara varken insanları bölüp parçalayarak bir yere varılmayacağı kanısına ben vardım ama hala cemaat farkında değil bu durumun.