bugün

seni sevmeyen bir kızı sevmek

başıma geleli 1 yılı geçen hadise.

7 ay boyunca söylemeye götüm yemedi sözlük. karşısına çıkıp söyleyip de reddedildiğim zamanki tavrına bile aşık olmuştum sözlük. okulda arka sırada bir erkeğin yanına oturup bacaklarını ellettiğini görmeme rağmen kendisine "aranızda bişeymi var" dediğimde verdiği hayır cevabına inandım sözlük. hasta olduğum halde sırf onu görebilmek için okula gittim sözlük. saç şeklini her değiştirdiğinde tekrar tekrar ona aşık oldum sözlük. mart ayının başlarında, ikinci bir kişiyle daha seviştiğini öğrendim sözlük, üstelik bu erkeklerin ikisininde sevgilisi değildi bunları yaparken bir sevgilisi vardı ve o erkeklerden biri değildi sözlük. ben onun yüzüne orospu dediğimde sanki kendime demişcesine zoruma gitti sözlük. kolumu tutup benim yaptıklarım seni ilgilendirmez defol dediğinde tamam dışında birşey diyemedim sözlük. saçlarına bakarken rüya görüyordum sözlük. mart ayından beri konuşmadığım, hazirandan beri görmediğim kızı bugün uyurken rüyamda gördüm sözlük. sınıftaydık bi sıraya tek oturdum, geldi yanıma oturdu sözlük. tıpkı gerçek gibiydi o an neler hissettiğimi anlatamam, ben şok geçirirken bana bakıp gülümsedi sözlük. işte o an gözlerimin ıslandığını hissettim o 1 yıldır düşlediğim tek şey buydu sözlük onun bana gülümsemesi... o düşüp kalktığı çocuklar kalçalarını keserken ben daha dudaklarından aşağıya bakmaya fırsat bulamamıştım sözlük. bir erkek olarak uyanınca yorganın altında ağladım sözlük. keşke ölseydim ve beni o rüyaya hapsetselerdi sözlük.
kusura bakma formatını siktiğim için sözlük.

edit: bir kızı sikmek isteyip bunu aşk sananlar eksiliyor.