bugün

sevgiliyle aynı evde yaşamak

2 yil beraber yasa dik. son zamanlarda yemek bulasik hep bende ydi. ben bunlari yaparken hanim kizimiz elinde telefon oyun oynuyordu. bir de yaptigimiz yemegi beğenmez di. hakkini yemeyeyim yazin 3 ay da o bana bakmisti isten döndükten sonra balkonda aksam yemeği sohbet etmek guzeldi fakat ben bütün gün calisirken onun yalnizliktan cani sıkılırdı bana sarar di sonra sinda. aynen demo oyun gibi birşey bu olay sureli yani anladin. süresiz ini istiyorsan para yi basip aliyorsun ya full sürümünü evlilikte öyle iste. herkesin akli na sikis sokuş geliyor hemen la merak etmeyin hergun sex yapmiyorduk o bile bir sure sonra siradan gelmeye basliyor. heyecan kalmiyor bak çok pis alisiyorsun hoş benim alisamama problemim var hep göçebe olma sorunum var o da bağlanma yi olumsuz etikiliyor. pismanmiyim? değilim . mutlaka denenmesi lazim bakalim sevgiliniz ne kadar fedakarlik yapiyor. canim cicim değil herşey bulasik yemek camasir faturalar is okul derken tukeniyoruz ve tuketiyoruz. neyse iste bu da boyle animdi.
tabi kacinilmaz son ayrilik oldu şimdi ise ihanet ettiğim yalnizligima dondum onu yasiyorum. bide temizliğe bir yazar arkadaş gelse lan . gündelik vermem ama büyük boy pizza ismarlarim bak. bir de türk kahvesi yapar im :-)