bugün

cemil barlas

babasının(mehmet barlas) oğludur. dedesi cemil sait barlas'ın adını taşır. yanar dönerlikte üstüne yoktur. babadan öyle görmüştür.
(bkz: bunlar babadan oğula nesil galiba)

hakan fidan'ın mitin başından istifa etmesi, akp'den aday olması; sonra adaylıktan vazgeçirilip mit'in başında dönmesi olayı yaşanır. yaranma hırsından dolayı kendini kaybedercesine yazar. twitter'da sonunu düşünmeden yazar :

görsel

görsel

kaybolan ve sonra yan villanın havuzunda ölü bulunan pamir dikdik adlı çocuk üzerinden de saçmalamıştır:

görsel

kabataş yalancısıdır. bu yüzden yalanı sürdürmekte ve ağzını da bozmaktadır:

görsel

görsel

(bkz: kabataş yalanı)

iç güvenlik yasasını da boş geçmemiş:

görsel

ipe sapa gelmezdir. akp ve rte'nin amiyane tabirler medyadaki tetikçiliğini yapıyor. babası, anası(canan barlas) kısaca barlas ailesi'nin hepsi aynı misyon için uğraşırlar. eee yalıda, lüks villada oturmanın bir bedeli olmalı. bu ihtişam, servet nasıl birikecekti? mehmet barlas yani babası, boğaz da yalısı olan gazeteci çıkıp askeri vesayeti eleştirip osmanlıcılık yaparlar. yahu 100 yıl önce osmanlı paşaları oturuyordu orada. bu mudur askeri eleştirmek, bu mudur osmanlıcılık ?

bu başlığın bu tarihe kadar açılmamış olması manidar. kesin bir durum, bir hata var da başlığı ben açtım diye iyimser düşünüyorum.

ayrıca:
(bkz: cemil barlas ın hizmetçisinin vahşice katledilmesi)