bugün

eski sevgilinin yeni sevgilisi

Adım emsi donalds* Boktan bir şehrin, boktan bir semtinde 21 yıldır yer çekimiyle sabitlendim. Malum başlık aşk, ayrılık, nefret üçgeninde bir araya getirilmiş.
Öncelikle şu duyguyu anlatmak istiyorum 3 yılı aşkın sevgilimle ayrıldık, bu arada sözlük formatın da yazmıyorum çünkü son derece samimi bir konu bu. Her neyse ayrıldık oldu bitti zira oldukça relax bir yaşam tarzım vardır. pek ilgilenmem somut olaylarla kafama göre yaşayan biriyim. ilk başlarda bir şey yoktu. Ta ki yeni sevgilisini görene kadar. Keşke bununla kalsaydı. Şimdiki sevgilisini bana anlatmıştı arkadaşlardı. Lan o çocukla kahve içmiştim ben onunda sevgilisi vardı. her neyse bunların resimlerini gördüm. yaşayan bilir sanki bir mermi saplanır beyninize, o an başınızdan aşağıya kaynar sular dökülür. ikisini de vurmak istersiniz dövmek istersiniz yapmayın. Ben yaptım son derece pişman oldum swarmdan yer bildirimlerine baktım viaport'ta değirmen cafede buldum ikisini de. Benim kız beni görünce bağırdı tabi ben kulak asmadan patlattım çocuğa yerdeyken de tekme falan attıktan sonra kız ağlamaya başladı güvenlik geldi yaka paça götürdüler beni. piçin biri tekme attı göremedim tabi. her neyse son kez göz göze geldik. ne bok yersen ye yinede benim ol diyesim vardı ki o piç seninle görüşücez dedi bağırdı. bende görüşmezsek adam değilim falan filan delikanlılık yapıyoruz amınakoyim. neyse beyler şimdi iki ay geçti çok pişmanım kendimi küçük düşürdüm ama olmuyor ne yaşamak istiyorsanız onu yaşayın.

Çünkü biz kaybedenlerin hayatla bir alıp veremediğimiz yok, veripte alamadığmız şeyler var. saygılar