bugün

çirkin, burnu uzun, saçı kısa, suratı orantısız, bacakları çarpık, esmer, totosu büyük, göğüsleri küçük, elleri çizgili, kolları sıska, gözleri şaşı, ağzı kayıktır.
insanın moralini alt üst eden şahsiyettir.
(bkz: attan inip eşeğe binmek)
i back ses HIM Emile ABD touc mydick than .went
Exlerini unutamayan eski sevgililer için baş düşmandır.

Taklit de edilir, dakikası dakikasına takip de edilir.

Sevgilimin eski sevgilileri hala şu tripte;

görsel

He anam he gelcek.

(bkz: hala umudunu kesmeyen eskiler)

(bkz: sülük eski sevgililer)

(bkz: siz benim neler çektiğimi nereden bileceksiniz)
hepsi orospu çocuğudur.
ilk fırsatta sebepsiz yere dövmek zorunda hissettiğim kişidir. Çekememezlik gibi bir şey değil bu. kıskanma ile saçmalamanın bir araya geldiği duygu karışımı. garip.
Adım emsi donalds* Boktan bir şehrin, boktan bir semtinde 21 yıldır yer çekimiyle sabitlendim. Malum başlık aşk, ayrılık, nefret üçgeninde bir araya getirilmiş.
Öncelikle şu duyguyu anlatmak istiyorum 3 yılı aşkın sevgilimle ayrıldık, bu arada sözlük formatın da yazmıyorum çünkü son derece samimi bir konu bu. Her neyse ayrıldık oldu bitti zira oldukça relax bir yaşam tarzım vardır. pek ilgilenmem somut olaylarla kafama göre yaşayan biriyim. ilk başlarda bir şey yoktu. Ta ki yeni sevgilisini görene kadar. Keşke bununla kalsaydı. Şimdiki sevgilisini bana anlatmıştı arkadaşlardı. Lan o çocukla kahve içmiştim ben onunda sevgilisi vardı. her neyse bunların resimlerini gördüm. yaşayan bilir sanki bir mermi saplanır beyninize, o an başınızdan aşağıya kaynar sular dökülür. ikisini de vurmak istersiniz dövmek istersiniz yapmayın. Ben yaptım son derece pişman oldum swarmdan yer bildirimlerine baktım viaport'ta değirmen cafede buldum ikisini de. Benim kız beni görünce bağırdı tabi ben kulak asmadan patlattım çocuğa yerdeyken de tekme falan attıktan sonra kız ağlamaya başladı güvenlik geldi yaka paça götürdüler beni. piçin biri tekme attı göremedim tabi. her neyse son kez göz göze geldik. ne bok yersen ye yinede benim ol diyesim vardı ki o piç seninle görüşücez dedi bağırdı. bende görüşmezsek adam değilim falan filan delikanlılık yapıyoruz amınakoyim. neyse beyler şimdi iki ay geçti çok pişmanım kendimi küçük düşürdüm ama olmuyor ne yaşamak istiyorsanız onu yaşayın.

Çünkü biz kaybedenlerin hayatla bir alıp veremediğimiz yok, veripte alamadığmız şeyler var. saygılar
amaan çok çirkin bir şey. attan inip eşeğe binmiş gerezekağğğlaaaa
haybeden gerçek üstü konuşmalarda sonunu şöyle getirir yılmaz erdoğan "ne güzel herkes birbirinin her yerini biliyor".
görüldüğü zaman "zaten benden sonra daha iyisini bulamazdı" denilir kıskançlıkla, içten içe.
yeni sevgilinin eski sevgili sinden hallicedir.

o daha önemli zira..
gerizekalı eski sevgili attan inip eşşeğe bindi.
tanımadan kıl olunan nadir insan türüdür.
Bir zamanlar birtanem dediğiniz insanı hunharca sikiyordur.
orospu çocuğudur, ama umurumda değil açıkçası başkasının yenisi benim eski olur ancak.
kendimize küfür etmemize vesile olan şahıs.

ulan hepimiz birilerinin eski sevgililerini aldık bıraktık yenileri oldu onlar da gitti. bu döngü böyle devam edecek. adam çıkmış benim eskim anca birilerinin yenileri olur diyor. yavaş sikin ya. saatte 88 mil hızı geçtiğinizde zamanda yolculuk yaptığınızı bilmiyo musunuz yoksa?
her giden bizi daha iyi birine götürdüğü için eski sevgilimin yeni sevgilisi benden daha iyi biridir.
umarım onu çok sever ve terk edilir.
acıdığım adamdır.
nefes alması bile size batan adının geçtiği yerlerde hafif karın ağrısı yapan hiçbir yanı beğenilmeyen insan tipidir.
Eski sevgilimin yeni sevgilisi ile aralarında bir şey yokken tanıştım. Adam bana hayran kaldı, sordukça sordu ağzı açık dinledi. Benden kilometrelerce geride olduğu aşikâr, gel gör ki o kadın artık onun. Ben ise yalnızım.
twitter'ımdan çıkmayan kızdır. * allah belanı vermesin kız gece gece güldüm yine. *

edit: gece gece yazmışım o orada kalsın tamam mı? teşekkürler.
en acısı eski sevgiliyle özel olan şarkıların şiirlerin bu yeni sevgilinin sosyal medya hesaplarında paylaştığını görmek... ve o an. başından aşağı bir kova kaynar su dökülmüştür. bazı şeylerin senin için özel olması diye bir şey var ya. buna yapılan en büyük ayıptır. allah hepsini kahretsin.
twitter hesabını didik didik ederken yanlışlıkla favlamak...