bugün

31 çekerken yakalanma anıları

annem babamla mutfakta televizyon izliyordu, bende salonda kanepeye yattım, televizyonu açtım sonra yüksek kanallara çıktıkça yavaş yavaş soyunan karılar görmeye başladım her neyse bir kanala girdim. kadın vajinasına lolipop sokuyor, çıkarıyor yalıyor falan ama ben ilk bu kadar gerçekçi gördüm, vajina bu kadar mı güzel gelir insana. korkuyla birlikte, kendimi aşırı tahrik olmuş hissettim. sonra kardeşimin küçük bir battaniyesi vardı onu üstüme aldım başladım asılmaya, bir yandan da sürekli kapıya bakıyorum birisi gelecekmiş korkusuyla. sonra ben tam boşaldım, odaya annem girmez mi! annem girince ben hemen yan dönüp uyuyormuş gibi yapıyorum, battaniyenin altında dal daşak açık duruyom. sonra annem bebeyi sallıycam ver şu battaniyeyi diye üzerimden bir çekti. aman tanrım didim, demedim de her neyse. yaklaşık bir hafta boyunca onun mahcubiyetini yaşadım. bide televizyonu kapatmadan önce kanalı değiştirmeyi unutmuşum. peder televizyonu açınca karşısında amc.kları görünce dellendiydi. çok zor ya dikkat etmek gerekiyor.