bugün

ulusoy

Eski kalitesinden eser kalmamış firma. Dün gece ankaran binip bu sabah izmire geldim. Eve geldiğimden beri şikayet için aramadığım telefon kalmadı, anlatayım biraz. Cam kenarı diye satılan bilet koridor çıktı, 1 kez bile servis yapılmadı, şaka değil, abartmak için demiyorum, su bile verilmedi. Boğazım kurudu muavinden su istedim, tamam dedi ortadan kayboldu. Afyona kadar susuz geldim. En arka koltuktaydım muavini göremedim bi daha. Dolmuş gibi her şehrin otogarına girdiler, külüstür otobüsle 110 km/h gibi bir süratle devam etti şöför. Bindiğim otobüs trabzondan geliyormuş, içinde yolcular uyuyodu, kokudan ilk başta binmeye tereddüt ettim. Ya amına koduğumun evladı, bi koku spreyi sıksana şu otobüse, leş gibi kokuyodu içi, sanki benden önce köpek kemirmiş pezevenkler. Manisada yolcu indirince kızın birinin bavulu kayboldu. 15-16 yaşlarında bi kız ağlamaya başladı, 2 bagajda da bulamadı. Muavinin ağzından çıkan sözleri duymalıydınız. Kız bavulum bulunmadan otobüs gidemez diyince muavin açtı ağzını yumdu gözünü. Şehir içi servisi bucaya gidiyo dediler, şirinyerden dönmeye kalktı inmek zorunda kaldım, gaziemire gidiyomuş. Rezil bi firma olmuş olay bu. Ankara izmirde sürekli seyahat ederim, hiç düşünmeyin pamukkaleden alın. Paranız biraz daha çoksa da pegasus airlines. Haa unutmadan, koltuk arkası televizyonu, internet diye bir şeyde çalışmıyodu.