bugün

çevik bir

Öncelikle vikipediden çevik bir'e bir bakın.

Askeri olarak gayet başırılı bir kariyeri olan Çevik bir, şu islamist yobazlar tarafından taşa tutulmuştur. Güya müslüman olan bu insanların teğmenlerin cep telefonuna 130 küsur numara kaydettiklerini ve sonra ortaya çıkınca yanlışlıkla dediklerini de unutmayalım. Bu adamlar aynı ahlaklı davranışları ile bugün Çevik bir'in çeteci mafyacı komutan olduğunu vurguluyorlar...

Zaten nerde kendilerine karsı bir komutan duruyor. çeteci mafyacı...

Çevik bir bu karalama kampanyaların sadece biridir... asıl konu bizim türk gençlğinin ülkenin siyasi tarihini nesnel olarak araştırmaması ve inanmak istediğine inanmasıdır...

Bir gerçekçi olmanın değerine varabilsek. Biraz olsun çeşitli kaynakları okumaya başlasak. biraz daha anlardık hanya nın nerede konya nın nerede olduğunu.

öncelikle şu darbeler tarihini bir araştırın... sanki bütün askeri darbeler (ki utanmasalar bunu her yıl oldugunu soyleyecekler) tek taraf tarafından yapılmıs gibi büyük bir yalanın icindeler...

28 subat postmodern darbesinin bütün ilgili ilgisizleri icerideyken. neden en buyuk darbeci kenan evren hala elini kolunu sallıyor !?!?!

çünkü kenan evren karsı darbe yaptı, cunku kenan evren islamistlerin darbecisi... işlerine gelince demokrasi işlerine gelince faşist olan bir zihniyet neden kenan evren'i içeri tıkmıyor? bunu sormayan afedersiniz salaktır.

Bu islamistlerin tarihi bile degistirdiklerini unutmayın... Ben hayatımda bu kadar yalancı bu kadar şerefsiz bu kadar köpek bir kültür görmedim. Bunların islam kültürü ile de alakası kalmamış. Hibrid ayrı bir yaratık olmuş çıkmışlar...

Bugun Suriyede görüyoruz asıl yüzlerini...

insanlar lütfen her yazılana inanmasınlar. (benim yazım da dahil) araştırsınlar, birbirlerine hakaret edeceklerine konudan kopmadan mantıklı bir şekilde dialoga girsinler...

Cahil kendini ne kadar gösterdiğinin farkına varmaz arkadaşlar. Siz bir konuda tartısırken o sizin söylediklerinize değil direk size çemkirir. ancak bunun farkında bile varamaz. Bugun çevik bir ve içeride tanımadığımız diğer insanların pek çoğunun suçsuz olduğuna inanıyorum. çünkü iktidar ülkenin görmüş göreceği en büyük faşisti tarafından işgal edilmiştir.

Son olarak türk ordusunun tek bir düşünce içinde olduğunu düşünmek çok yanlış. hala bu hatayı yapıyoruz. Adnan menderes vatan haininden beridir. asker kendi içinde amerikancı ve vatansever olarak hep savaştı.

27 mayıs devriminde iyi bir zafer kazanılmıştı. ancak kenan evren her şeyi tersine çevirdi.... askerinizi tanıyın....