bugün

seni yenicez ulan istanbul zirvesi

Fotoğraflarda videolarda yaşayan zirve.
Her zirvenin bir şey öğrettiği sonucuna varan ben; bu zirve de bizlere 18 yaşında yeni nesil gençlerin nasıl hissettiklerini anlattı, aynı zamanda metalcilerin de çok güzel göbek atıp halay çekebildiğini ve oyun havası duyduklarında ortaya çıkıp hamam sefasında göbek hoplatabileceklerini gösterdi. O değil de system error o göbeği nasıl hoplatıyor aklım ermedi. Emmo dedikleri adam ayağa kalkınca hulk gibi görünüyor ve kendisi bilgili, çok konuşuyor bunu öğrendim. Lisaaaa denilen şeker velet çok kararsız, birazdan gidecem, birazdan gidecem deyip deyip saat 12 yi buldu ben ona şaşkınım. Poisonx dedikleri abi çok karizmatik, adamın konuşması bile bir eda ile ve beni çok sevdi, sağ olsun ve yine gelsin. Cilekliturta hasta olmasın onunla daha gelin damat oynayacaktık fakat kız hastanelik oldu ki tekrar geçmiş olsun. Burdaherseyvarmi yazari hep gelsin, fakat arabasına biner miyim tekrar bilemedim. Binerim bee. Opus magnum Allah tependen baksın. Milletin içindeki angaralı namığı çıkardın, belanı vermesin. Daha milyonlarca yeni yazar, iyi ki vardınız. Ne bileyim. Teras çökecekti fakat iyi ki vardınız. Ayrıca satanist kesen psikopat kedi de Fenerbahçe gol atınca reflex olarak Sarı diye bağırıp milleti kudurttuğun için ödümü koparttın, kelebek yutmuş gibiyim. gel öpecem. ayrıca ankara havası senin başından çıktı fark etmedim sanma. işte bunlar hep beni oynatmak içindi. Lacivert diyen Sekolo oğlum sen yine gel, daha muhabbet edecez. Sekolo ile gelen 3.nesil kardeşimiz sensiz olmaz, hadi yine gel. Ayrıca kırmızı kazaklı tohumku, ilk zirvende öyle kıvırtırsan ileride masaya çıkacan diye korkuyorum, hayırlısı be gülüm. Adli vaka sen sopar mahallesinde mi büyüdün? ilahi sen. Ayrıca mekana sonradan gelip herkese uyuz uyuz bakıp, rumuzunu söylemeyen fakat sonradan yapıştırıp sırıtan iki kişi vardı işte o havalar çok denendi, artık kimsenin biyerinde değil. Olsun yine gel. Yarınızı içinizde bırakmayın efenim, gelin dökün kurtlarınızı. Ne olursan ol; +1 ol yine gel.

edit: rumuz.