bugün

recep tayyip erdoğan

bak beyim, sana iki çift lafım var, koskoca adamsın, paran var gemin var herşeyin var, binlerce koruma dolaşıyor peşinde, yakışır mı sana canla oynamak? yakışır mı bunca günahsızın üstüne tomayla gaz bombasıyla saldırmak? kör bırakmak? ama nasıl yakışmaz, sen değil misin öz şehidine acımayan, katilleriyle pazarlık eden? anlamıyor musun beyim? bu gençler vatanlarını seviyor, bağımsız yaşamak istiyor. ama ben boşuna konuşuyorum, özgürlüğü tanımayan adama özgürlüğü anlatmaya çalışıyorum. seen.. büyük başbakan, bop eş başkanı, karizmatik lider, gemiler sahibi tayyip, sen mi büyüksün? hayır, ben büyüğüm, ben, kel sarman, sen benim yanımda bir hiçsin anlıyor musun, bir hiç. gözümde pul kadar değerin yok,ama şunu iyi bil, ne vatanıma ne özgürlüğüme hiçbirşey yapamayacaksın. yıkamayacaksın, bölemeyeceksin bu ülkeyi. mağlup edemeyeceksin bizi. çünkü biz birbirimize parayla pulla değil, kanımızla bağlıyız, bizler birbirimizi kolluyoruz, biz bir ülkeyiz, biz büyük bir ülkeyiz. bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun? dokunma artık ülkeme, dokunma kızlarıma, dokunma çarşıma dokunma gezime. eğer onların kılına zarar gelirse ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan ben, kel sarman, hiç düşünmeden çeker tırmalarım seni, anlıyor musun? tırmalarım ve dönüp arkama bakmam bile...