bugün

chopper

dünyaca ünlü bir kol saati markası.

'dünyaca ünlü kol saati çapırın size sunduğu bok püsür...' girişiyle,call center tarafından haftanın 3 günü aranıyoruz. kızlara büyük bir sabırla 'ilgilenmiyoruz.' diyorum. geçen bir tanesi yüzüme telefonu kapattı hahahah. bekledim. büyük bir sükunetle tekrar aranmayı, ezberledikleri cümleyi bir çırpıda yeni baştan söylemelerini, cümlenin sonunda 'adresinizi alabilir miyiz?' dedikleri yere kadar bekledim. sonra 'aloo, alooo. alla allaaa arayıp konuşmuyorlar. terbiyesizler!' deyip yüzlerine telefonu kapattım. 5 dakika geçmeden bir daha aradılar, cümle son buldu ve ben yine aynısını yaptım. 3.ye arandık, inanılmaz bir sabır var kızlarda. yılmıyorlar, bıkmıyorlar, durmaksızın arıyorlar, dadandılar evimizi basacaklar havar komşular havar ajfdsjfds

neyse, sonuç olarak sağlam fırçaladım. affetmem! iş yeri burası arkadaş, madem sizde işinize bu kadar sadıksınız, sisteme önceden bırakılan notları inceleyeceksiniz.

he ayrıca, insanları kandırmaları da cabası tabi, bak işin o tarafını detaylandırmıyorum bile.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar