bugün

dota

bakış açımı geliştirdiği kadar vizyonumu kısıtlayıp dört yılımı çalan; sinirimi, öfkemi, sevgimi bir ekrana dökmeme sebep olan; rekabeti, takım oyunu ve strateji olarak meşrulaştıran ve beynimize bir çok mesajı kazıyan bu haritanın sahiplerine (icefrog, şimdi valve) sevgilerimi sunuyorum. çoğu oyunda az olsa da bu oyunda ego aşırı derecede tatmin edilir. aşırıya kaçarsanız bambaşka bir insan olabilirsiniz. iyi bir takımla oyundan bol keyif ve verim alıp kısa kesebilirsiniz. ancak o sanal muhabbet ortamı yeninden sizi bir hortum misali içine çekecektir. yaralarınız çok zaman sonra belirginleşecektir. son olaraktan oyundan bir kaç serzeniş;

-stun atsana amk!

-ks yapma oç!

öldükten üç sn sonra: - kim kastırdı lan bunu?

-oyun gg beyler..

-skill bekletenin amuha gorum.

-mh kapatsana piç!

oyun başlar: -orta solo! , -ben nc, -karşı sağlam. , -mort, void, naix vs.. kasmasın beyler, -rune bırakın ...

oyun ortası: -toplanalım beyler, -adamlar rosh (demeye kalmadan rosh kesilir), -kule alalım, -biri gem alsın, -kastığın iteme sokayım, -vlad bende, -hex kasın amk, -(all'dan) 'xx' noob beyler, -all kapa host -bitirin beyler basedeyim.. -çeviririz beyler, az kasın, -adamlar inanmış, -toplanın nc basalım ...

oyun sonu: -rmk var mı? -oyun için sağolun, -'xx' sikti oyunu, -ahaha tek attım -öğrenceniz gençler(yaşı taş çatlasın 15), -mucks, -AS:DSAD: -zaaaaaa

son zamanlarda oyun ortaokula kadar düşmüş duyduğum kadarıyla. Allah oynayanlara sabır versin.