bugün

bakire olmayan bayanlarla aynı sözlükte yazmak

Erkekler kandırılmasın diye değil, bakire olup olmakla erkeklerin pek alakası yoktur. Neresinde vardır? Bir nevi erkeklerinde ney olduğu ölçülür. Nasıl yoktur? Başkasının her hangi bir kişisel seçimine özellikle de yanıp tutuştuğunuz ancak tahminen bir 70 yıl dayanırsam varacağım yerde bol bol alacağım diye düşünüp de tek kişi ile idare ettiğiniz ve sırf siz beklediğiniz için karşınızda ki bayanında beklemesini istediğiniz için yoktur. Üstelik ‘benim dediğim olur’ düşüncesi ile toplumun arasında ki bireyleri dışlama/ötekileştirme gibi o kişiden kaynaklandırarak söylemeniz sizin özgürlüğünüz veya seçiminiz olamaz. Öyledir böyledir sen kendi bakir/bakireliğine bakarsın kim kime vermiş kim kimden almış sana ne? Giren çıkan sana mı? Hani 'ben bekareti olmayan insanları samimi görmüyorum' veya ‘ben evlendiğim kişiye bekaretimi vermek istiyorum’ neyse de, kendi açmadığı sadece üye olduğu yerde 'olmasınlar!!' diye göt yırtmak sadece yobazlıktandır. Yani durum olağandır, normaldir, kimseyi ilgilendirmez.
(bkz: orospuya bile orospu denmez)
güncel Önemli Başlıklar