bugün

seda akman

bugünkü sabah gazetesinde çıkan habere göre "uyuştucu kullandığı için çok pişman" olan aktris.
bana artık o kadar basit geliyorki, o kadar yüzeysel geliyorki bu demeçler hiçbir samimiyet göremiyorum. sen evinde uyuşturucu partisi düzenliyorsun, eğleniyorsun keyfin yerinde, kafa güzel, ama daha sonra yakalanıyorsunuz medya sizi halka karşı kaka kötü gösteriyor ve kullandığınız için pişman olduğunuz demecini veriyorsunuz. burdaki pişmanlık düpedüz, insanların sizi böyle bilmeleri, aksi taktirde ben o şeyi kullandıkları için pişman lduklarını sanmıyorum. lan bunlar çocuk değilya be, kocaman insanlar. neyin ne olduğunu toplumdan daha iyi bilen türler. ama olay deşifre edilince tüm ünlülerin söylediği şeye geliyor "pişmanın".. niye? çünkü kullandığım şey kötü, çocukluk ettim!! hayır böyle değil, aslı şöyle : "ben güzel güzel kendi halimde kullanıyordum mutluydum, ama beni sevenler böyle gördü, tepki aldım, kariyerim tehlikede, kullandıgım için pişmanım". şeklinde olması gerektiği geliyor benim gözümün önüne.

belkide gerçekten içten olarak pişmandır ama bana samimi gelmiyor dediğim gibi. yani diyrum ki ben bu filmi daha öncede izledim..