bugün

türk ateisti

benim o. islamın uydurma bir din olduğu, erkeklerdeki ve kadınlardaki tek tip giyimden bellidir. kadınlar neden başlarını örtmelidir? erkekleri tahrik ettiği için mi? erkekler neden sakal bırakır kadınları tahrik etmeyeceği için mi? ikisi de değil. tamamen islamı kabul edenin etmeyenden ayrılması ve psikolojik bir baskı kurabilmek içindir. muhammed tüm bunlara 25 yıl kafa yormuştur. ve bunu aslında iyi niyetle yapmıştır. kız çocuklarının diri diri gömülmesine seyirci kalamadığı için böyle bir misyon yüklenmiştir. ve bir ateist olarak benim gözümde yeri çok önemlidir. islamı ayakta tutmanın tek yolu savaşmaktı. düşmanı yıldırmanın tek yolu islamın yayıldığını göstermekti. sırf ölmemek için islamı seçenlerin aklında islam hızla yayılıyor demekki doğru mantığı da vardır. ve yayılma hızı arttıkça kabullenme aşaması da kolaylaşmıştır. dini sorgulayan insanların ölümle cezalandırılması bugün islamla muhatap oluyor oluşumuzun asıl hikayesidir. tekrar söylüyorum hz. muhammed o dönem insanlıktan nasibini almamış arap toplumunu nasiplendirmek için bu dini uydurmuştur.
güncel Önemli Başlıklar