bugün

iphone 4s

bir telefon için çok pahalıdır. özellikle 64 gb versiyonu.

az önce can sıkıntısından turkcell mağazasına bakıyordum, ne göreyim amk, 2.600 lira. dedim bu turkcell kazıkçıdır, hepsiburada.com a baktım 200 liraya yakın daha az 2.400 civarında. yine fazla amk. teknoloji bu kadar gelişmişken ve yayılmışken halen daha bu kadar pahalı ürünlerin var olması şahsen her user'ı rahatsız etmeli, etmeyenin götünden şüphe ederim. samsung'un s3 üde aynı bok şimdi fanboylar pırtıklanmasın, onun da 64 gb versiyonu çıkacak. zaten bir iphone tasarım vakası vardı samsung'un, şimdide fiyatlarını taklit ediyor ibne. bu telefonların bu kadar pahalı olmasında benim dengesiz ülkemin de şüphesiz büyük bir payı vardır.

lan hatta şunu da ekleyeyim, 2 ay önce sony xperia u aldım. dün faturasına gözüm ilişti. telefon 800 lira mağazalarda. faturada 637 yazıyor gerisi eklemeler hep. 120 lira civarında kdv mi olur amk!!!!brbr devlet denilen şey bireyleri rahat ettirmek için de yok mu? sonra bi de niye gelişemiyoruz diye sorarlar. her şey pahalı anasını ...

yok olm az daha sinirlenirsem hayatın amacını sorgulayacam, o zamanda konu çok sapar hiç gereği yok.