bugün

iphone 4s

dünden itibaren sahip olduğum telefon. herşey güzel. gayet güzel anlaşıyoruz kendisiyle hatta itunes' a o kadar laf ediliyor ama dendiği gibi insana eziyet eden bir tarafı yok. telefonla ilgili tek sorunum kulaklığı bozuk çıktı! daha kulaklığı ambalajından çıkarmadan ne kadar dandik bir kulaklıkmış dedim ve gözüme dandik gözüktüğünden dolayı çok dikkatlı bir şekilde açtım, telefona taktım, müzik açtım fakat ses çok azdı. acaba sesi mi kısık vs. diye düşünürken sesin full olduğunu gördüm giriş yeriyle biraz oynadığımda ses düzeldi fakat kablo hareket ettikçe ses azalıyor yada tamamen gidiyor. başka bir iphone' a taktığımda da aynı sorun var. yıllar önceki akıllı olmayan samsung marka telefonumun kulaklığını takınca hiç bir sorun yok gümbür gümbür müzik çalıyor. yani sorun kulaklıkta. merak ettiğim nokta garantiye götürsem ve sorunumu açıklasam acaba sadece kulaklığı mı alırlar yoksa telefonuda alırlar mı? başka bir telefonum olmadığı için ve garantiye giden cihazın en az 10 gün gelmediği için o süre içinde telefonsuz kalamam. bilenler, bu konu hakkında bir fikri olanlar paylaşabilirler mi acaba benimle? yani sadece kulaklığımı alırlar yoksa hem kulaklık hemde telefonumu. mesajlarınızı umutla bekliyorum pek sevgili uludağ sözlük yazarları.

edit: ayrıca bundan önce androidli telefon kullanan biri olarak söylebilirimki renklerin göze görünüşü, akıcılık, hassasiyet açısından iphone daha iyidir. tabiki bu dediklerim telefonun donanımıyla ilgili olabilir yani işletim sisteminin belki üstünde pek bir etkisi olmayabilir.