fifa 12

biraz önce head to head seasons 4. division'a yükselme maçımda inanılmaz bir saçmalığa imza atan oyun.
bir önceki maç yaptığım gibi yine porto'yu aldım. rakibi bekliyorum, sahaya çıktı iki takım; o da ne, rakip barcelona ! oysa ki 4.5 yıldızlık porto'nun rakibi kim olmalıydı? borussia dortmund, napoli , psg , liverpool , lazio , atletico madrid gibi takımlar. neyse arada bir server sapıtıyor 4.5 vs 5 yıldız takımlar denk geliyor, eyvallah dedim ama bundan daha da büyük bir skandal vardı;
benim seçtiğim forma porto'nun deplasman forması;
rakibin seçtiği barcelona forması;

ulan böyle bir şey olabilir mi? siyaha yakın lacivert ve siyah formalı iki takım nasıl oynar? maç başladı, ben de rakip de zorlanıyor tabi adamlarını seçmekte, neyse efendim uzatmayayım hulk reyiz ve james rodriguez'in golleriyle 2-0 yaptım, 90'da messi 2-1 yapınca da varela ile korner direği etrafında yedim zamanı ve 4. divisiona geri döndüm. ama arkadaş sahiden çok büyük rezillik ya.

buradan ea sports'a zamanında ceza'nın kıraç'a atfettiği şu şarkının; http://www.youtube.com/watch?v=FdueIhU2z7U değiştirdiğim versiyonunu yolluyorum;

lan ea, bok hiç para eder mi
lan oyundan anlamayan piç bu serverı yer mi?
ea demek bir dünya demek, paraları cukkalayıp oyuncuyu sikmek demek,
götünü sikim ea!

bu arada sözlükçülere naçizane tavsiyem porto olacak. al abi portoyu, 4-3-3 oynuyorsun zaten. dizilişini de şöyle belirle;

helton

mangala rolando otamendi a.pereira

defour fernando(lucho) moutinho

hulk james rodriguez cristian rodriguez (varela)

ohhh,temiz. sana gelecek rakiplerle başa baş oynarsın, hulk reyizin dayanıklılığı sayesinde de hücumda zorlanmazsın. rakipler hulk'a önlem alırken boşa çıkaracağın paslar moutinho, defour , james gibi adamlara gider plaseyle golünü yazarsın.