bugün

uçurum

yazmak için ilk dört bölümünü beklediğim dar bir alanı olmasına rağmen kerem deren'in son bölüme kadar bütün kurguyu oturttuğu için tempo zaman zaman düşse bile sonuna kadar gidilebilecek dizi.

senaristin diğer iki dizisinde olduğu gibi sınıf'ta rıza kocaoğlu'nun oynadığı psikopat öğrenci ve ezel'de ramiz karaeski karakterleri gibi gene tek başına takip etme isteği yaratan harikulade bir yaman karakteri var karşımızda. özellikle ormanda adem'i fark etmeden önce eva'ya doğru bir kurt gibi atılması benim için önemli dizi için küçük bir sahneydi. nur ve atıl karakterleri dizinin gidişatında ritmi arttırabilecek güzel karakterler. nur felicia ile konuşurken ben ekran başından inanıyordum nerdeyse eva'nın orada olduğuna. kerem deren'i biraz olsun biliyorsak bu karakterlerinde geçmişini göreceğiz. yani pezevenk takımı sağlam. ezel'de olduğu gibi o aksiyonun içinde arabesk bi anlatıma sahip.

eva'ya yanaşan liseli abazanlarsa klişe bir deyimle güldürürken hüzünlendirmiştir.

gripin'in ilk dizi çalışması olan müzik hoş duruyor.

ya tek ben fark ettim, ya yanlış gördüm ama felica'ya yardım edecek olan kız ilk bölümde 602'ye götürülen kız.