bugün

çizgi filmlerde sex yazıyor aha sübliminal mesaj

vallaha şunları yazmaya utanıyorum ama çok da komik lan bir yandan. bazı mallar bazı çizgi filmleri falan gösterip değişik karelerden "sex" okunacak şekilde gizli mesajlar çıkararak "aha da la süblümünal mesaj" diye veriyorlar yaygarayı! bilader oraya gizliden "sex" koymuşlar diyosun, okey dedik, ee bu ne gibi bir sonuca yol açıyor peki? bu çizgi filmleri izlemeyenler seks yapmıyor mu? annenle baban bu çizgi filmleri izleyerek büyümediler ama gayet de seks yapmışlar çatır çatır ve sen olmuşsun, bak hiç sübliminal mesajsız hemi de! bu çizgi filmler yokken seks diye bir şey yok muydu? ne demek istiyorlar oraya "sex" koyarak, bunu söyle! ki sex, cinsiyet demektir, filolojik boyutuna hiç girmiyorum meselenin. diyebilirsin ki "ahlaki yozlaşma bilmem ne, dejenerasyon bok püsür" tarihin ilk çağlarından beri insanlar sürekli genç neslin ahlaki dejenerasyona uğradığından bahsediyor. aç oku biraz da komplo teorileriyle kafayı sıyıracağına. yani senin "çok ahlaklıydık be bacanak" dediğin zamanlarda bile birileri çıkıp "bu gençlerde hiç anaya babaya büyüğe saygı kalmamış" deyip duruyordu.

son olarak siktir lan, ben şimdi küçükken sevimli kahramanlar'ı izlediğim için mi 31 çekiyorum? izlemesem çekmiycek miydim yani? defol!