bugün

yaran smsler

en yakın arkadaşdan gelen iki sms önce hata verdirmiş sonra da yarmıştır efenim.

sms1 saat: 04:45:57
Laa aylakmadam laa kafayı yicemmm...! Hiç bi b.k yapamıyorum laa saatlerdir çalışıyorum gerizekalı mıyım ben aptal mıyım? laa anladım konuyu niye sorularını çözemiyorum hem de hiç neden böyle olmak zorunda. çalıştım ama çalıştım ne uyuyabiliyorum ne çalışabiliyorum şu an çok acayip duygular içindeyimm sen bana bunu da yaptın yaa yatağına kucağına attın ya helal olsun kız sana helal olsun şarkısı eşliğinde yarım saattir oynuyorum mutfakta. bunu yaparken de bi gülüyorum bi ağlıyorum filan... kendimden çok korkuyorum şu an. ne oluyor bana..? lanet olsun hiç iyi değilim bu fiziği icat edeninn..! Oufff helal olsun kız sana sana helal olsun feda olsun aşk sana sana feda olsunnnnn.

sms2 saat: 04:52:01
Ben niye yapamıyorum laa niye yapamıyorum ahahahhahaha ben yapamıyorum fizik.. Fizik yapamıyorum ben ahahahah fizik beni yapsın ama o da beni yapamaz çok sinirliyim ona ahhahaaha laa niye yapamıyorum la. yapamıyorum la niye.. Niye la yapamıyorum..ahahah aylakmadam kurtar benii laa sandalyeyle filan konuşuyordum az önce kafa gidip geliyor.. çok düzgün daireler çizen harmonik hareketli kondansatörlerle çalışan ısı ve sıcaklıktan etkilenmeyen kepli bir alternatif beynim oldu şu an hayırlı olsun cümleten.. ahahaha ama hiç bir işe yaramıyor artık :D:D:D

ahh be güzelim sana zorlama bu kadar dedim ama değil mi? neyse canım arkadaşım güzel bir uykudan sonra kendine gelebildi sağlığı yerinde çok şükür *