bugün

matrock

büyükparmakkapı sokak'tan içeri giriyoruz*, sağa* dönüyoruz. biraz ileride orta kahve, onun biraz ilerisinde ise bir meslek lisesi* var. bu okulun hemen yanındadır matrock isimli cafe.
hemen düşüncelerimize geçelim:
- fiyatlar ortalamadır.
- çalan müzikler yabancı rock, grunge, arada sırada nu metal ve alternatif rock'tır.
- kafa s.ken bir müzik sesi ve anlayışı seviyesine ulaşıldığı hiç görülmemiştir.
- genelde üniversite öğrencileri takılır.. "heyoo, heyoo, ben de metalciyim" tarzında liseli terütazeler de görülür ama zararsızlardır.
- nargilesi fena değildir. bakın, iyidir, süperdir falan demiyorum. geçenlerde çikolatalı nargile içtim mesela, tadı gayet hoştu ama diğerleri için bu kadar net bir şey söyleyemiyeceğim.
- çalışanları müşteriyi bayıltmaya çalışmazlar. genelde sıcakkanlı ve seviyeli adamlardır. ha, deniz diye bir çalışan vardı bi ara*,onunla iyi geyik çeviriliyordu..
- en büyük sorunları* senelerdir aynı playlist'i çalmalarıdır**...

son olarak not: matrock adlı cafe'de çalışmadığıma ve oranın çalışanlardan "len uludağ sözlük'e gir, reklamımızı yap, bi nargile bizden" tarzı bir muhabbet sonucunda rüşvet almadığıma dair yemin ederim...
güncel Önemli Başlıklar