bugün

usame bin ladin

Tamam, biz millet olarak zaman zaman paranoyak, komplo teorilerini seven insanlarız...

Ammaaa şimdi eğri oturup doğru konuşalım. Öncelikle şu resmi sunayım:

http://twitpic.com/4s9iiq

Şimdi devam edeyim tekrar. Herşeyden önce Ladin diye biri gerçekten varmıydı? Vardı diye farzederek devam edelim.
Resimde görüldüğü üzere ağzının açıklığı açısı diğer gerçek resimle aynı tamamen. dişlerinin göründüğü kısım dahil.
Sakalının yanak içine doğru uzamış bikaç çok ince denebilecek detayı tamamen aynı. Yine diğer bir benzerlik, konuşurken o anki tepkisinin verdiği etkiyle yüzünde, burnunun yanında yanak içinde oluşan kırışıklık tamamen aynı. ve son olarak Montajlı olduğunu düşündüğüm resimde ladin'in omzu ve boyun kısmı aşırı beyazpeynir gibi görünmüyor mu ? Bu adam bu kadar beyazmıydı yahu, esmer değil mi ?

Cesi öldürdükten sonra denize attık kısmına girmiyorum bile.

Son olarak ABD'de her seçim öncesi dönemde, seçimlerin yaklaştığı dönemde büyük bir terör karşıtı atılım yapıldığı, başkan'ın terör kozunu masaya sürdüğü farzedilirse..

Öldürdük diyen ABD, kimlik tespiti yapan ABD, sonra denize attık cesedi diyen ABD, hadi şimdi buna inanın diyen ABD.
Ve bu yemi yutmak zorunda olan bir dünya...

Hadi hepimize afiyet olsun.

peşinen not: Cesedin malum fotoğrafı dışında hiçbir video görüntüsüne, canlı bir görüntüye denk gelmedim, yabancı siteler dahil birçok yeri araştırmama rağmen. Eğer böyle bir durum varsa beni uyaracak ve aydınlatacak arkadaş/lara şimdiden teşekkür ederim.