bugün

fizy

aslında kapatılması şu şekilde olmuştur:

abdullah gül ve obama yüzyüze bir görüşmededir;

ag- ya obamacım. ne olur şu uzay mekiğini iki günlüğüne bize verseniz ne olur ya?
obama - olmaz. olmaz hacı olmaz. şimdiye kadar bi kere kullanmışlığınız yok. olmaz öyle, acemiye mekik vermem ben.
ag - kardeşine güvenmiyor musun ya?
obama - ya şimdi yapma bunu bana..güven olayını katma. güvenmesem verir miydim o apaçi helikopterleri sana. ama bu iş ayrı. gidip aya falan çarparsınız, sonra dertsiz başa dert.

o sıra abdullah gül, obama'ya farklı bir kanaldan girmeye karar verir ve fizy'den mustafa topaloğlu'nun ''obama'' şarkısını açar.

ag- al kardeşim. benden sana gelsin.
obama - ala ala. bu ne ya? şarkı da resmen ismim geçiyor.
ag - dur daha dur. ne şarkılar açıcam sana. kankayız sonuçta.
obama - ala ala. siteye bak. her şarkı var demek ha. vay hassını. kimin bu site? apple'ın mı, windows'un mu?
ag - yok ya. bizim, türklerin bi sitesi.
obama - oha! hadi ya!! ya bu site sakat o zaman. bizim internetteki karizmamızı çizer ya. bayada sağlam olmuş.
ag - ya yapmış işte bizim çocuklar kendi çapında.
obama - yok yokkk olmaz bu site. bozar bizim işi. bak biz en iyisi şöle yapalım; ben size bi tur uzay mekiğini vereyim. siz de bu siteyi kapatın daha da büyümeden.
ag - harbi mi yah? gerçekten vericeniz mi uzay mekiğini.
obama - apollo 13 ü bile veririz, hatta içinde clint eastwood'da hediye. ama siz bugünden kapatın bu siteyi. ödül mödül alır sonradan alimallah..
ag - heyttt be, kaptık mekiği.. ya sen iste, youtubeyi bile kapatırız. kardeşiz şunun şurasında..
obama - youtube mi? zaten kapatmamış mıydınız youtubeyi?
ag - ya karıştırma şimdi..