2006 ankara kara kış zirvesi

efenim nerden baslayacagimi bilemedigim guzellikte bir zirve olmustur. Öncelikle sabahın 06,00 sında baslayan tren yolculugum 10,30 sularında bitmis ve ankara tren garına iniş yapmısımdır. orada beni sabahtan beri bekleyen canım kardesim fewzi1907 beni alıp uykulu halimle; abi burası kızılay, burası dikimevi * gezdirdi ve onceden ayarladıgı * kardesimizin evine goturdu. bir uyku cektim efenim dillere destan. * ardından bi baktım ki saate 14,20 olmus. fewzi1907 aldı beni doruu tenedos a goturdu. sonra bir cok dunya tatlısı arkadasla tanıstık , kaynastık. * ardından suru psikolojisinin bize verdigi yetki ile eylul kafe arandı. * ama bulundu. ardından ismail aq nun destansı filmini izlemeye gittik. korkunc yaklasımlar yaparak filmi hiçetsem de * * güzel bir filmdi lakin zirve ortamı için uygun oldugunu söyleyemem. *

ardından bir pizzaci ortamı , saglam muabbet , papanın muslumanlık yolundaki adımları bizi ortamdan az daha kovulacak duruma getirse de gırgırın dibine vurulmus ve solugun bir anda simitci de alındıgı zirve haline gelmiştir.

sonra ileri goruslugugum ile redwinemania nin tavla galibiyetini dogru tahmin etmişimdir. arından saatler 23,20 yi gosterirkene mekandan ayrılmak zorunda kalmısızdır. içimden bir parca koptu sandım o an. bir seri gitme diyen gözler uzerimdeydi. yurudum arkamı dondum. seni seviyorum ankarayadiyecektim. agzimdan hoscakal ankara cıktı. * *