bugün

yapan kişinin annesinin adını merak ettiren eylem.
lanetler üzerlerine yağasıca!
zavallılık göstergesi.
babası gördüğü tüm köpeklere taş atan, annesi her türlü hayvan sesinden rahatsız olup belediyelere şikayet yağdıran bir çocuktur muhtemelen. buna karşılık kendisine aynı şeyler yapılması değil dileğim, aynı şeylerin bunun gözleri önünde anne babasına yapılmasıdır.
valla moderatör, kusura kalma, bunu yapan düpedüz orospu çocuğu.
(bkz: başıma bir iş gelmeyecekse sikerim bunun anasını)
(bkz: gazete manşeti kıvamında başlık açmak)
(bkz: hangisi hayvan)
ben böyle adamları görünce Allah ım diyorum, "şöyle istediğimde hulk gibi bir adam olsaydım da şu ibneleri parmakta basket topu çevirir gibi bir çevirseydim"...bu adamlar insanlıktan değil hayvanlıktan bile anlamazlar...
allahım hani bizim ve bu sözlükte bu başlığa kan kusan adamların içine verdiğin hayvan sevgisinin binde birini nasıl esirgedin bu orospu çocuklarından anlamıyorum, gerçekten anlamıyorum.
gücü ancak kedi yavrusuna yeten bir piçin işidir.
(bkz: allah belanı versin)
böyle bir şeyi benim milletim yapmaz diyordum.

resme bakamadım.
memlekette insana değer vermeyen acımayan bireyler hayvanlara bu şekilde davranmaları insanı daha fazla cennet - cehennem inancına teşfik edip imanı arttırıyor. evet ilginçtir ki bu böyle. çok değil 1 ay önce annesiyle birlikte küçük kedi yavrularını merter'de çöp konteynrına atan da bu insan evladı. yasalar ağır cezalandırmalı ve yıldırmalı ve de en önemlisi o kitaplarda duranlar uygulanmalı.
nasıl bir yetiştirme tarzı insanları bu denli eğitilmiş işkencecilere dönüştürebilir?
nerde bir canlıya işkence eden insan var, aslında orda insan filan yok.
sadece korkak ve aciz insanlar hayvanlara zarar vererek tatmin olur.
ne diyebiliriz?

öyle bir ülkede yaşıyoruz hayvan hakları yok bir kaç yasa var uygulama yok bu allahından bulasıca ile aynı nefesi alıyoruz işte.hayvanların bu denli aşağılandağı bir ülke var mıdır merak ediyorum.eminim insanlar bu haberi ırgalamıyordur.onlar için namaz kılsın ya da bacısının,karısının kafasını kapatsın,orucunu tutsun kafi.din anlayışının bu olduğu ve aslında,bunları yapan insanların inançlı terimine uyduğu bir ülkedeyiz işte gerisini siktir edelim ha.kusura bakmayın ama böyle inancın am*na koyim!
sapkınlıktır.
en terbiyeli ve kestirmeden bunu söyleyebiliyorum ama bildiğin o... çocukluğudur be bu.
kendinden daha gerçek gördüğü şeyleri eğer kafesin arkasındaysa zevkle izleyen insanın kendinden daha aciz bi hayvanı eğlence malzemesi yapmasıdır. *
vay şerefini siktiklerim vay.
bunu yapan ruh hastasıdır. hastalara lanet okunmaz. ama gene de bunu yapanın allah belasını versin.
kendi ırkımdan nefret etmekle ne kadar haklı olduğumu bir kez daha gördüm bu olay sayesinde. ve bir kez daha anladım, doğada insandan daha vahşi, şerli bir hayvan olmadığını.
40 tane or...spunun bir araya gelse dahi doguramayacagı orospu çocugu(ları).
insanoğlunun gerçekliğidir bu aslında.
herhangi bir başka yaşam organizması kodlarından veya güdülerinin imkan verdiğinden daha fazla vahşileşemez.
insanın zekası ve sapkınlığı yapabilir ancak bunu.
ama her şey insan için değilmi herşey insanoğlunun emrinde ve onun için yaratılmış o sebeple herşey serbest.makamın kanunu yetersiz olursa inancın karşılığı tek kelimelik olursa sonuç bu olur.
gün itibariyle buna gücü yeten bunu daha çok imkanı olan bomba imal ediyor.
maalesef biz insanız.