bugün

entry'ler (43)

çankaya üniversitesi

hukuk fakültesi hakkında bilgi almak istediğim üniversite.

canı sıkılan erkek ne yapar

çavuşu tokatlar.

bekaretini tecrübeli bir erkeğe veren kız

(bkz: hoşgeldin harun abi)

horlayan biriyle aynı odada kalmak

yurt odasında kalıyorsanız pek de seçme şansınızın kalmadığı durum. kabir azabı gibi. horlama sesinin kesilmesini bekliyorum uyuyabilmek için.

interneti açınca girilen ilk üç site

ekşisözlük

hürriyet

dizimag.

sözlük yazarlarının itirafları

yalnızım be sözlük.

fatih sultan mehmet vakıf üniversitesi

2010 yılında vakıflar genel müdürlüğü tarafından kurulmuş ve okumakta olduğum üniversitedir. hala gelişmekte fakat eksikleri de mevcut maalesef ki..

fatih sultan mehmet üniversitesi

tam adı fatih sultan mehmet vakıf üniversitesidir.

(bkz: fatih sultan mehmet vakıf üniversitesi)

ekşi sözlük çaylak onay sırası

yaklaşık 4 aydır 600 lerde olduğum sıralama. bir sabah bakıyorum 500lere gelmişim sonra 2 saat sonra tekrar 600lerdeyim..

ek kontenjanda 2 bin din kültürü hocası atamak

tıpı falan geçip din kültürü okunmasını belirten durum. ulan boşa okuyoruz amk. girip okusaydım bi din kültürü öğretmenliği oh mis. az derse giriyorlar zaten. ekmekten para izinler de cabası.

tuncay şanlı

mental olarak kafasında futbolu bitirmiştir. emeklilik öncesi 3-5 milyon dolarcık köşeye koyayım diye geri dönmüş ve bursayla anlaşmıştır. zaten adam gibi oynasa fenere geri döner diye düşündüren futbolcumsu.

192 müzik öğretmeni ataması

din kültürü öğretmenliği okumadığına insanı pişman eden durumdur.

telegol

5 konuşmanın 6'sının sallama olduğu program. ulan geçen seneden beri fatih terim gidicek diyorlar tık yok. ne dese tersi çıkıyor.

edit: vay amına koyim..

otobüste yarım saat tacize uğrayan türk kızı

şov olduğunu düşündüğüm olay. yahu yarım saat seni taciz ediyor ama sen yarım saat buna dayanıyor ve yarım saat sonra videoya alıyorsun. otobüs zaten dolu. ilk dakikasında yüksek sesle tepki versen zaten diğer insanlar tepki gösterecektir. anlamadım vallahi.

avrupalı ögrenciye sınavsız üniversite hakkı

yurtdışında okuyan cemaat öğrencilerine yapılmış bir kıyak mı diye düşündüren yeni kanun. sanırım cemaate yeni doktor, hakim, savcılar gerekiyor.

pilli bebek

benim de behzat ç. sayesinde haberdar olduğum grup. yıllardır yabancı takılıyordum. hatta türk gruplarının çoğuna ön yargım vardi ama bu grup iyiymiş be hacı.

özellikle fotoğraf - olsun şarkıları sağlammış. daha dinledikçe beğendiğim olursa editlerim.

ygs ye 6 ay kala hala çalışmayanlara öneriler

ygs sallamak tamamen saçmalıktır. zira ygs'yi batırırsan lys de çalışma hırsın kalmayacak. test edildi ve onaylandı.

ama mutlaka kasım-aralık gibi lys'ye başlanmalı. özellikle mat2. eşit ağırlıkta çok seçici oluyor.

en iyi yabancı şarkılar

craig david - walking away.

galatasaray

türkiyenin avrupaya açılan kapısı.

30 ağustos 2013 bayern münchen chelsea fc maçı

bir takımın nasıl ağzına sıçıldığının net şekilde görüldüğü maçtır.başka diyecek sözüm yok hakim bey.