bugün

entry'ler (368)

fatmagül ün suçu ne

gül mutfağının adı aslında fatmagül ün suçu ne mutfağı olmalıydı.cuk otururdu o zaman.erdoğanın revirde sedyede otururken birden yere atlayınca ne kadar ufak olduğunu birkez daha anladım.mukaddes yengede arka sıradakilerde zehranın yengesinden biraz ders a
alsa yenge dediğin öyle olur.az sahap çık kocanın bacısına.asu da annesi ile telofonda konuşurken birden köylü kızı oldu.anam demeler falan.meltemin anasıda kaç yaşında merak ediyom.yaşlı mı gençmi belli değil.bizim annelerimiz niye öyle değil.niye kendilerine öyle bakmıyorlar.reşat yaşaranında masasının en üst çekmecesinde bulunan(yani heralde vardır)silahı alnında patlatmasına az kalmıştır.

duygu nun emine ile benzerliği

dikkatli bakıldığında çocuklar duymasın duygu ile evin yardımcısı emine birbirine çok benzemekteler.özellikle yan profilden.konuşmalarının ve mimiklerinin birbirini anımsatması gözden kaçmamaktadır.

fatmagül ün suçu ne

her an biri rüyadan uyanacak yaşananların hepsi rüyadan ibarettir diye beklediğim ama yanıldığımı anladığım dizidir.

fatmagül ün suçu ne

şimdi birşeyler olacak.ha oldu ha olacak diye beklediğimiz ama bir halt olmayan dizi.heyecanı arttırmazsalar çok sürmez gibi görünüyor.

sen benim kim olduğumu biliyor musun

(bkz: yüksek yerlerde tanıdıklarım var benim)

oğuz u harcadılar matmazel

aşk-ı memnu etkisinden kurtulamamış seyircinin oğuz un öldüğü sahnede verdiği heyecan ile ağzından dökülen cümle.

yanağı öpülünce kendinden geçen erkekcik

sevdiği kız masum bir şekilde erkeğin yanağına bir öpücük kondurur.erkeğe bir saat kal gelir.bayılacak olur.alt tarafı yanağından öptü yani.abartmanın ne alemi var.

serpil çakmaklı ahu tuğba banu alkan oya aydoğan

nuri alço.tecavüzcü coşkun.tolga savacı.yaşar alptekin.engin koç.hakan ural.bu oyuncularımız da onlara eşlik etmişlerdir.büyük bir zevkle muhakkak.

sevgiliye en güzel hitap şekli

kadınım olabilir mesela.ilk başta kaba gibi duruyor ama kadınların hoşuna gidiyor aslında.

erkeklik zarı

öyle bir durum olsaydı eminim doktor kapılarında bayanlardan çok erkekler sıraya girerlerdi.zarlarını diktirmek için.

iki kız kardeşle evlenen adam

hayır koskoca dünyada kadın mı kalmadı da iki kardeşe taktı kafayı.kasten yapılmış bişeydir zannımca.

yaşlanmaya başladım denilen anlar

isimleri karıştırıp söylemen gereken ismi en sonunda söylediğin an.

cep telefonlarında ki hazır mesajlar

geçenlerde can sıkıntısından cep telefonumda ki mesajlarımı karıştırmaktaydım.oraya buraya basarken hazır mesajlar bölümüne girdim.bende seni diye bir mesaj gördüm.devamını göreyim diye bastım.başı sonu yok.bu kadar mesaj.bende seni.tamamda sende beni ne.çok merak etmekteyim.kendisi yazmaktansa bu mesajları gönderen bir allahın kulu var mı?

okeyde taş çalma yöntemleri

ıstakanızı yanlışlıkla yere düşürün ve o sırada gözünüze kestirdiğiniz taşı da kendi taşlarınızla beraber alın.etkili yöntem.tabi o arada biraz yayagara yapmakta fayda var.aaa kimse taşlarıma bakmasın falan diye.

özgü namal lı axess reklamları

özgü namal'ın kıyafetleri özellikle sarı taytı oldukça iticidir.hele o dansı yok mu.allahım esirgesin bizi.

süs havuzlarının başında resim çektirmek

biz türk milleti ne zaman bir grup arkadaşla geziye çıksak muhakkak yol kenarlarında gördüğümüz süs havuzlarının başında bir kaç kare resim çektiririz.bu alışkanlık bizim için vazgeçilmezdir.

çocukları korkutmak için söylenen sözler

(bkz: öcüüüüüüü)

80 lerin sonunda 90 ların başında çocuk olmak

arkadaşlar arasında tetris turnuvalarının düzenlendiği dönemdir.o zamanın kallavi oyuncağıydı tetris.

ceza nın terli havlusunun kapışılması

ne kızlar var ya. ceza'nın konserin de terini silip attığı havlular izdiham yaratmış.kapanlar sevince boğulmuşlar.ya siz yeter ki ter isteyin ben size istediğiniz kadar terli havlularımı veririm.ceza nın teri sanki gül mü kokuyor.aklınızı başınıza devşirin.ceza nın sizin için yapmıyacağını siz de ona yapmayın.

başlıkları alt alta okumak

uzaktan.
sen kapat ben arayım.